Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Sherlock: A szörnyű menyasszony

indingo   2019. 08. 19.

Nekem a sorozat jobban bejött. Több történés, tartalom itt sem volt, de azt 90 percben láthattuk. A története picit fárasztó volt.

mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Elég kiábrándító film volt, bár nem vagyok egy nagy Sherlock rajongó. Nem sokat kapunk vissza a főszereplőpáros közt elhangzó kifordított humorból és a bűntény is egyhangú.

wintermat   2016. 09. 08.

Ebben a sorzatban és e a hozzá tartozó filmben sem lehet csalódni. Remek játék, remek történet, remek minden. Látni kell, a sorozattal együtt.

Ms. Akárki   2019. 08. 12.

Zseniális klasszikus shelock és watsonos nyomozós történet. Imádtam a színészgárdát. Benedict Cumberbatch remekül ráérzett a karakterére és többek között ezért is volt olyan jó film.

norbi0102   2016. 02. 10.

Mint ahogy az eddig Sherlock epizódik is , ez is zseniális. A történet nagyon jó és igazán jók a csavarok, ileltve az, hogy milyen eltéréseket lehet felfedezni a két különböző korban a karakterek között, amit szintén nagyon ötletesen oldottak meg.

Rupert Graves
Una Stubbs
Amanda Abbington
Una Stubbs

Nem stílusbravúr kellett nekünk, hanem Sherlock Holmes, úgy ahogyan mi szeretjük, és ezt meg is kaptuk. Kis fáziskéséssel, de megkaptuk a karácsonyi ajándékot, köszönjük szépen! több»

Az igazat megvallva, ezért a részért kár volt felkelteni a londoni Baker Street 221B lakóit. több»

Másfél óra káosz, amiben van azért rendszer. A Sherlock újévi különkiadása (The Abominable Bride) szigorúan a rajongókat célozta meg. HUNGLER TÍMEA KRITIKÁJA. több»