Shrek 2

Shrek 2

2016.09.16 puffancshercegnő

Nekem majdnem annyira tetszett, mint az első rész. SIkerült úgy folytatni a már alapból kedvelt történetet, hogy továbbra is érdekes legyen, és ne unjon rá a szereplőkre se a néző. Nincsenek benne elcsépelt poénok se.

2020.10.20 Bazzzsi

Csizmás Kandúr nagyon jó karakter volt a mesében. A története most kellően kalandos és a humor most sem maradhatott el. A dalokat is szerettem.

2017.07.31 Lonka

Az Ogre ismét lecsap. Remek folytatása lett az első résznek. A karakterek itt is nagyon jól kidolgozottak és helyes, vicces a története. A zenéket most is nagyon eltalálták.

2018.08.23 kevelin

a nem sok tökéletes mese folytatásból az egyik ami nagyonn szuper jól sikerült. kicsik nagyok egyaránt szeretik és nézik a mai napig. Shrek morcossága és vademberes viselkedése és az emellett megjelenő kedves és nyugodt Fiona garantált szórakozás. és persze Szamár aki nélkül ez a rész sem lenne az igazi

2021.04.27 stewie_griffin_2005

Az első jobban tetszett, de ez is simán jó. A beszélő mézeskalács ötletes, és a végén a M:I-t parodizáló jelenet is.

2018.03.18 hackerjulcsi

Az első részhez képest lényegesen rosszabb, gyengébb. Nagyon éreztem, hogy az első film sikeréből akartak még plusz profitot termelni, ami borzasztóan nyomasztó volt a számomra. Egyszer nézhető.

2016.04.04 Annuska

Az alapötlete nagyon jó a mesének és a kivitelezéssel sincs semmi bajom. Hogy miért lett zöld az ogre, na azt nem tudom. Mézike karaktere - ha már sütemény - zabálnivaló. A készülő musicalre kíváncsi vagyok, bár megnézni a borsos jegyár miatt nem fogom.

Harmadik Shrek
1994
Herkules
1997

2018.09.22 thejoker

Nem lett rosszabb mint az első rész sőt..újabb kis aranyos karakterek cseppentek be a mesébe akikkel fantasztikus a történet, további humorral Szamárral az élen. Minden korosztálynak ajánlom.

2019.02.16 szabomarc

Ugyan nem annyira jó, mint az első rész volt, továbbra is leköti a figyelmet, élvezhető mindenki számára, ötletes ez a rész is. Ajánlom mindenkinek, akinek tetszett az első.

2018.07.17 czerik

Nagyon jó folytatás, ez is tele humorral, egyik kedvenc. Ajánlom mindenkinek.

2020.09.18 HannaK

Remek kikapcsolódást biztosít a mese, nem csak a kalandos története és a mókás Szamár miatt, hanem a fülbemászó zenéket se felejti el egyhamar az ember.

2016.04.19 szoljhozzam

Remek kis mese, magával ragadó a története és a szereplők is aranyosak. A zenék azok, amelyeket még kiemelnék, mert zseniálisak és nagyon feldobják az egész történetet. A szamár sárkány románc nagyon beteg!

2017.07.28 czigler.nora

Persze nem annyira jó, mint az első rész, de ez is élvezetes és kikapcsolja az embert. Szerintem ezt is meglehet simán többször nézni, úgy mint az egyet.

2017.05.05 Olivér Rózsa

Érdekes mert ritka az olyan film amikor a második rész jobban tetszik mint az előző rész,és ez a mese olyan. Igazán szórakoztató és végig fentartja az érdeklődést!