Shrek 2

Shrek 2

2017.09.30 koba1996

Szerintem a világon bárki, aki már megismerkedett legalább egyszer a barátnője szüleivel, át tudja érezni ezt a szituációt. Nekem legalábbis maximálisan sikerült. Csak jót lehet mondani a filmről.

2016.04.29 ukla

Igazából ennek a sorozatnak csak az első része volt jó a többinél pedig fokozatosan romlott a minőség.A főhősök nagyon szerethetők de inkább a tőrténettel volt bajom.A macska viszont nagyon cukira sikerült.Talán csak az volt az egyetlen újítás amit eltaláltak benne.Csak a két zöld óriás,akik miatt érdemes megnézni.

2016.07.25 N.Béla

Klasszikus rajzfilm, klasszikus folytatása. A mádodik része sem rossz. Humoros, de én inkább átlagos mesének mondanám. Szamarat és fionát nagyon kedvelem a történetben. Én pont Shreket nem szeretem a Shrek mesékben. Poénokban nincs hiány az biztos.

2017.03.21 Péter

Ritkán van az, hogy ha egy animációs filmhez folytatást készítenek, akkor az tud ugyanolyan jó lenni, mint az első rész. Ez alól kivételt képez a Shrek, ugyanis a 2. rész ugyanolyan mulattató lett, mint az elődje.

2017.11.23 nagysar

Jó olvasni ezt a sok pozitív dolgot, amit írtatok véleményként... valóban nagyon aranyos, hozza az első rész színvonalát, ami nem jellemző ebben a kategóriában.

Ez a rész hozta az előző stílusát: csapnivaló, az emberiség degenerált, kretén rétegének sem ajánlanám, mi ez a korcsosítani a sárkányt a szamárral? Normális volt ennek a rendezője? Mert ilyenkor nem azt gondolom. Most akkor mi van?

2015.06.16 AESB

Ez a rész szerintem Kandúrnak köszönheti, hogy lett valami, mert történetileg már nem éri el az 1. rész színvonalát. De ennek a macskának a karakterét nagyon jól kitalálták, így sokat dob rajta!

Harmadik Shrek
1994
Herkules
1997

2016.04.02 Mmaarrttoonn

Az első után ez a rész is nagyon tetszett. Valós történet el rendelkező és látványos aranyos film. Igazi kikapcsolódás az egész család számára. Többször is láttam többszöri nézésre is szórakoztató.

2015.05.30 zoll-e89

Nem annyira jó mint az első de azért nem sokban lett rosszabb ez sem. Kandúr az új karakter nagy telitalálat volt szerintem. Elsőre ő a magányos és gonosz csúnya cica majd kiderül, hogy egy ártalmatlan szeretetéhes kis kandúr. Ritka jópofa helyzeteket kreáltak az alkotók.

2015.03.22 Timejja

A legjobb rész a Shrek "szériából": humoros, kedves, felnőtteknek és gyerekeknek egyaránt jó szórakozást nyújt. Tanulságos kis animációs film.

2015.11.04 Katalin21

Na ez a rész jobban tetszett. Poénosabb cukibb csizmás kandurral együtt és tetszik hogy szamár ismét alkot a sárkányával meg a cuki kis kölykökkel. Vagány hogy minden meséből felbukkanak egyes karakterek.

2015.11.30 laura2694

hozta az első rész színvonalát, és az új szereplők feldobták a történetet. nagyon tetszett :)

2016.08.10 nemeth2

Nagyon jó második rész lett. Talán még az első részt is felülmúlja. A története nagyon jó és kellően humoros is.

2016.01.24 viraggg

Ismét egy klasszikus mese, Shreket és a történetét mindenki szereti. Aranyos karakterek, kerek, izgalmas és jópofa karakterek, más nem is kell egy ilyen esti családi moziba. Tökéletes.