Shrek 2

Shrek 2

2016.02.14 Megamovie

Az első rész igazi mérföldkő volt. Azonban a második is hű az elődhöz. Egyetlen negatívum amit fel lehet hozni, hogy kevesebb volt az emlékezetes betétdal. Egyébként volt értelme a macskát bevonni a részbe és kerek egység alkot a folytatás és termés... Több

2020.08.29 sammy88

Zseniális, mint az előző ( ha nem jobb)

Nem veszített erejéből az előzőhöz képest..sőt! A filmes utalásokkal és az igazán működő poénokkal mondhatni le is körözte elődjét. A történet sem elcsépelt hanem logikus folytatása az elsőnek, nem éreztem rajta semmi erőlködést, csak könnyedséget.

2017.12.30 authorgirlll

Nagyon nehéz pillanatok elé nézünk amikor találkozunk a párunk családjával és úgy, tűnik bármi amit teszünk nem jó nekik. Ezt a témát nagyon jól boncolgatja a Shrek című film.

2018.07.06 oneminute

Végre folytatódik a nagy zöld szörny története az ő szívszerelmével. Nagyon jó történet, nagyon szeretem.

2018.01.23 zsani

Ez az a mese, aminek a folytatása is nagyszerű lett. Nem lett egyáltalán erőltetett. Imádom Shrek és szamár kalandjait.

2016.05.21 Vadgazda

Az egyik olyan rajzfilm aminek a második része jobban tetszett mint az első. Kifejezetten jó sztroit körítettek a már jól ismert és megkedvelt karakterek mellé. Fordulatos, jó zenék felhasználásával készült, ajánlott mindenki számára!

2017.05.29 Zoer8993

Ugyan ez a rész nem jött be jobban mint az előző attól függetlenül hozta ugyanazt a szintet. Az első az újdonságával aratott nagyot ez pedig megmutatta, hogy ugyanolyan jó tud lenni.

Harmadik Shrek
1994
Herkules
1997

2015.10.30 fcbnandi

csak úgy, mint az első rész, ez is kb. ugyanolyan jól sikerült kis családi mese. A történet ismét nagyon jó lett, ugyanúgy a zenék a filmben és a poénok is.

2015.08.12 Rikudou6

Annyira részlet gazdag az egész, hogy ajánlom többször is megnézni. Itt megtalálsz mindent, persze elsősorban akkor, ha a kategória kedvelője vagy. Zeneileg és színészileg is nagyon rendben van.

2016.11.15 goat2000

Ez is jól sikerült az első részhez hasonlóan, nagyon jó karakterek vannak benne. Vicces a film, az új karakterek, főleg a gonoszok nagyon jók lettek, a szinkronok is nagyon jók.

2015.06.30 Prücsök

Nagyon aranyos mese, bár szerintem az első rész sokkal jobb volt, de azért ezen is lehet szórakozni. A karakterek hatalmasak, főleg Kandúr és Szamár, a humoruk páratlan!

2018.03.25 NRD

Bár szerintem nem ér fel az első részhez, mégis, ha nem hasonlítgatjuk, egészen jól sikerült ez a mese is! És tetszik, hogy kapcsolódik az előzőhöz! Így tényleges folytatás!

2016.04.30 angel001

Fiona és shrek szerelme meginditó, mindent elsöprő.A szamár folyton benem állo szája, a macska karizmatikussága, nagyon édes figurák, megunhatatlanok.Minden rész aranyos,és élvezhető.:)

2017.09.28 Bibabac

Elmegy... elmegy. Nem egyszer nézős, szívesen megnézem többször is, de azért mégsem olyan, mint az első rész. Nagy pozitívum, hogy az újonnan behozott karakterek is megtalálták helyüket a világban, és megszerettem őket.