Shrek

Shrek

2016.04.15 Zsidai Adri

Imádom végre egy mese ami tanulságos és nem csak a herceg élete happy end :) amikor megy a tvbe mindig megnézem, megunhatatlan. Jó az átdolgozott mesei motívumok és hatalmas poénok vannak benne.

2018.02.13 Kyra12

Az egyik kedvenc mesém. Minden részét ajánlom. Főleg a második. Családi film.

2017.03.22 eszterreka

Humoros, látványos. Csupán a főbb karakterekre ránézve is elfogja az embert a nevetés, olyan gusztustalan mégis fantasztikus az egész film.

2015.09.17 D.lucifer

Lehengerlő :D bárki bármit mondhat de az első és a második rész a legjobb. Minden meg van benne: kaland, szerelem, poén, poén, poén és POÉN. Bármelyik esős vasárnap estét feldobja a családnak

2017.07.13 burszkibeata

Jó párszor láttam már, szerintem ez a rész a legjobb mind közül. A zenék nagyon jól lettek összeválogatva már csak azért is megéri megnézni. Nagyon jó csavarok vannak benne.

2015.10.27 GuitaristGreaser

A Shrek a legjobb meseparódia amit valaha láttam tele röhögéssel , a karakterek nagyon jók benne a színészeket is nagyon jól eltalálták a betétdalokról ne mis beszélve.

2020.03.25 donkacsilla

Gondolatok

A film megtanít arra, hogy a nem tökéletes emberek is lehetnek nagyon boldogok.

2015.03.30 KIRÁLY

A valaha látott legérdekesebb, legszórakoztatóbb és minden szempontból legkoedukáltabb mese. Minden korosztálynak élvezhető, szerethető mind történet, mind a szereplők terén.