Shrek

Shrek

2022.03.08 JRD

Bebetonozta magát a legjobbak közé...

Nem kell szépíteni: A Shrek az első volt a hasonló stílusú animációk között. Jött, látott és tarolt. Sőt, egy világ ismerte meg a felcsendülő számokat. Hányan vannak, akik Cohen Halleluja című számát úgy azonosítják be, hogy a Shrek betétdala? Megjegyzem: az eredeti hangok nem igazán voltak a legjobb választások, de a magyar szinkron nagyon ott volt (mondjuk ki is jelenthetjük, hogy sok esetben a magyar szinkron jobban passzol a karakterekhez, mint az eredeti hangjuk). Gesztesi felejthetetlen szinkronja pedig ...nos azt hiszem ezt nem kell ecsetelnem! Van a filmben minden: humor, zene, dráma, csavar, idegesítő legjobb barát és kaland! (Hogy igaz vagy sem, de vannak olyan pletykák a világban, miszerinta címadó figuráját egy bizonyos Maurice Tillet-rúl mintázták, aki egy francia pankrátor volt és képei alapján valóban elég sok hasonlóságot mutat Shrek barátunkkal.) Bármi is légyen az igazság, egy biztos: A Shrek bármely része szuper kikapcsolódás minden korosztálynak! Szóval kalandorok! Filmre fel és jó szórakozást!

2016.12.02 HercegPeter

Az animációs filmek királya. Rengetegszer láttam már, lassan kívülről fújom a szövegét mégis mindig tudok nevetni rajta. Amellett, hogy vicces, azért fontos mondanivalója is van. Nem mindenki olyan, amilyennek látszik. De sajnos minden további rész egyre inkább veszít a színvonalából.

Jó kis mese, nemcsak felnőtteknek! Humoros, vidám, és megkapó egyedi történet! Nagyon jók a szinkronhangok, és persze Szamár idegesítő humora a csúcs az egész mesében!

2017.04.12 indingo

Többször nézős mese, már csak a zenék miatt is. A története egész izgalmas és ami a kulcs benne, hogy rengeteg szereplővel dogolzik, akiket mindenki ismer innen-onnan.

2015.02.06 Yosihiro

Ez egy nagyon jó alkotás az animációs mesék történetében.) Az ogre megformálását is nagyon élveztem pláne, hogy zöld :) és maga a történet csudajó. Ezt mindenkinek látni kell egy élmény és klasszikus darab.

2017.07.07 Deku

Engem ez az animációs film nagyon megfogott. A karakterek eszméletlenül egyediek és szórakoztatóak mindegyik a maga módján. Bár be kell látni a Szamár nagyon viszi a hátán a humort.

2016.05.23 Orosz István

A legjobb mese, bárcsak az utolsó kettő is ilyen jó lett volna! Paródia a gyerekkori tündérmesékről, hogy nincs boldogan élünk míg meg nem halunk az életben nincsenek csodák saját lábra kell állni. A számár se fogta fel a lényeget hogy az ogre olyan ... Több

Harmadik Shrek
2006
Eszeveszett birodalom
2000

2019.12.01 Timon

Aranyos,tanulságos mese.Nekem abszolút kedvenceim közé tartozik.Kedvenc jeleneteim:a királylány megmentése,a mézeskalácsos,és a végén a happyend. 10/10

2018.11.21 dailyfilmsan

A legjobb shrek rész ez nem vitás. A szöveg nagyon jó még sem viszik túlzásba. Sok a zenei aláfestés ahol csak a vándorlást mutatják. Amúgy nem lehet azt mondani hogy bonyolult csavaros története lenne, de g is fergeteges és szórakoztató. A legjobb ... Több

2017.03.10 GedyPapa

Egy kultikussá vált sorozat első része, ami megalapozta azt, hogy biztos jó lesz a folytatás. Adott egy "antihős" és a kotnyeles barátja, akik kiszabadítják a királynőt. Egyszerű történet, frappáns humorral és szereplőkkel.

2019.05.21 Thibo84

Egyedi a története azt meg kell hagyni, akárcsak a humora és szépen kidolgozott mese, emlékezetes zenékkel. Az egész családnak egy nagyszerű kikapcsolódás.

2019.09.30 ZeroHero

Ebbol is, mint mindenbol, az elso az igazi. Itt meg eredetiseg volt, friss es uj poenok, szabadjara engedett forgatokonyv es minden a helyen. ami kulon dicseretes, h ennek meg annyira igenyes a szinkronja, h minimum felveszi a versenyt az eredeti hanggal, pedig eleg komoly nevek vannak a stablistan.

2019.04.22 Ms. Akárki

Nagyon jó mese. Klasszikus lett az évek folyamán. Shrek és Fiona szerelmi története nagyon édes és vicces is, főleg Szamárnak köszönhetően. Nagyon jók a zenék, és a történet is csillagos 5-ös. Felnőtt és gyerek is jól érzi magát rajta, az biztos.

2019.01.05 Norbert93

A Shrek maga a műfaj

Ilyen műfajta teremtő animációs film a Disney kezdeti korszaka óta nem született. Igazságos, tanulságos és fergetegesen vicces.