Shrek

Shrek

2016.08.06 babsy88

Szamár legaranyosabb szereplő benne, nagyon jól eltalált történet, nagyon sok vicc és filmes utalás. Nekem tetszett!

2017.07.11 Szilonka

Nincs olyan szerintem, aki legalább egy részt ne látott volna. Remekül összeválogatott dalok vannak benne és a mesehősök új környezetben való bemutatása találó.

2018.03.31 Bazzzsi

Az egyik kedvenc mesém, a története verhetetlen. Egy mocsárban élő ogre, kitalálta ezt ki? Nem tudom, de zseniális. A zenés hangulatosak és ütősek, jól összeválogatottak.

2018.12.12 MP170506

Nagyon jó kis mese, a története nagyon jól ki van találva, tetszik, hogy végre nem a szőke szépfiú kerül ki győztesen. Nagyon jók a karakterek és aranyos humora van.

2016.05.11 VvV

Talán a készítők maguk sem gondolták, hogy ilyen sikeres lesz a mese. kedvelhető a története és kiváló zenék vannak benne.

2016.09.16 puffancshercegnő

A shrek az a fajta film, ami egész jól megtartja a színvonalát több részen keresztül. Persze itt is elmondható, hogy az első rész a legjobb, de a továbbiak se rosszak. Nagyon tetszik, hogy nem csak a gyerekek élvezik, hanem tele van felnőtteknek való... Több

2018.07.09 Norbi

Bátran ajánlom mindenkinek korosztály nélkül.Egyformán élvezheti mindenki. Jő szórakozás, és szinte biztos hogy mindenki meg fog szeretni egy két karaktert.

2018.04.26 TomÁcs

Nem mai mese, de mintha csak tegnap került volna a mozikba. Eléggé formabontó benne minden, talán ennek is köszönheti a sikerét. Nem egy szokványos hercegnős sztori.

2018.10.02 Artemisia

Minden szempontból mérföldkő a rajzfilmek történetében. Egyedülálló kultusz épült köré, hiszen az egész tematikája, teljesen más erők mozgatják, mint az eddigi rajzfilmeket. Nyíltan szembe megy megszokott konvekciókkal, gyakorlatilag parodizálja a m... Több

2015.01.23 mamiéstöti2

Mindenképp minden korosztálynak látnia kell. Egyedülálló humorú, jól kidolgozott karakterek. Kár, hogy nem álltak meg a második után, így egy kicsit elvesztette jelentőségét, de azért nekem tetszik.

2018.08.30 Lonka

Korszakalkotó mese, amely mert más lenni, mint a megszokott. Bevállalós és könnyed jó kis zenékkel és remek karakterekkel.

2016.08.29 Szivárvány1

Nagyon eredeti és zseniális rajzfilm volt a maga korában. Mára már kicsit elavulttá vált az animációja és annyian koppintották már a stílusát és alaptörténetét, hogy a mai gyerekeket már nem igen érdekli már sajnos. Pedig nagyon vicces és aranyos.

2016.10.27 MKristijan

Sosem tudnám megunni Shrekket, nagyon újat hoztak ezzel az alkotók. Egész meseország kifigurázása, zseniális.

2018.07.07 LionelMessi10

Kortól függetlenül remek szórakozást nyújtó animációs film. Szép kerek történet, gyakran fűszerezett humorral és az ember szimpátiáját hamar elnyerő karakterekkel.