Shrek

Shrek

2021.06.01 drg0602

Nagyon aranyos kis történet. Teli jó poénokal. Az egyik legjobb animációs film szerintem. Személyes nagy kedvencem a szamár. Nagyon jó párbeszédek vannak benne az egész film alatt. Nagyon szórakoztató az egész alkotás. Zseniális.

2015.06.04 Dodi

Fantasztikus film. Kiválóan eltalált, szórakoztató karakterekkel. A történet akár sablonos is lehetne, de szerintem kellőképpen meg van fűszerezve, hogy ne így érezzünk. Szamár pedig egyszerűen imádnivaló!

2016.09.26 Greeta

Kell egy remek ötlet és kész is egy jó mese. Humoros, látványos.

2019.04.05 MidoD7

Nem kellett attól tartsak, hogy szétvet a szórakozás. Az izgalom messze elkerüli ezt a filmet, ahogy engem is elkerült, az unalom már kevésbé. Szóval ez nem jött át.

2016.06.20 Timcsi

Remek mese, nekem nagyon bejött. Jó az ötlet, a figurák a dalok pedig zseniálisak. Remek kikapcsolódást nyújt.

2019.05.04 petraszab

A meséket mindenki szereti. A Shrekben találkozhatunk a régi klasszikus mese szereplőkkel kicsit más környzetben, mint amit megszoktunk tőlük.

2017.10.13 kevelin

Az egyik legjobb mese amit valaha láttam :D imádtam minden percét

2021.04.27 stewie_griffin_2005

Nagyon jó animációs film nem csak gyerekeknek

Nekem ez az első rész tetszett a legjobban, sok poén van benne, és a szinkronhangok is jók. Tetszik, hogy parodizálja a Disney meséket is. Egyik legjobb animációs film, amit láttam.

2018.03.18 hackerjulcsi

Szórakoztató és már-már kultikus animációs film. Külön remek a magyar szinkron - bár az eredeti is figyelemreméltó. Azóta a film karakterei emblematikussá is váltak...

2017.08.06 felicity

Szeretem Shrekket a családommal együtt. Kiskoromban nagyon sokat néztem. De már nem nagyon emlékszem rá.

2018.10.21 Csillagpor

Nagyon jó kis mese. Igazi klasszikussá vált Shrek, Fióna és Szamás története az évek során. Humor, akcióban és fordulatokban gazdag mese kiváló animációval. Szamár pedig hogy összejött a sárkánnyal a mai napig sírok a nevetéstől rajta:D

2017.04.18 bgnz367

A Shrek az az animációs film amin marha sokat lehet röhögni. Nálam személyes kedvenc lett a szamár a maga együgyü stílusával. Nagyon szerethető történetet és karaktereket kaptunk.

2015.02.01 Bizsu82

Az egyik legaranyosabb, legjobb mesefilm. Nem csak gyerekeknek, felnőtteknek is igazi élményt nyújt, többször megnézhető. Meseszereplők komoly, felnőttes érzelmekkel.

2018.03.31 Zsceeeka

Hihetetlenül jól tudok rajta mai (felnőtt) fejjel is szórakozni, igazi telitalálat ez a koncepció- mind gyerekeknek, mind felnőtteknek felhőtlen kikapcsolódást és szórakozást nyújt.