Shrek

Shrek

2015.11.21 irongozu

Nagyon szórakoztató animációs fim. A szófordulatok nagyon tetszenek benne. Természetesen említést kell tenni a kiváló magyar szinkronról is. Shrek-Gesztesi.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Nagyon vicces, de tanulsagos es okos mese mindenrol, amit tudni kell es tudni akarunk. A zenek tokeletesen passzolnak, tenyleg minden a helyen van. Sajnos ott lett elrontva a Shrek project, hogy nem csak ket resz keszult belole.... De ettol meg az elso resz fantasztikus.

2016.02.14 Megamovie

Shrek a mogorva orgre magányosan tengeti napjait a mocsarában,egy nap azonban fenekestül felforgatja életét az a körülmény hogy egy csomó varázslatos lény beakar költözni hozzá.Kétségbeesésébe elmegy Farquaadhoz aki hajlandó segíteni neki azonban elő... Több

2020.08.29 sammy88

Zseniális

Első animációs mese amit láttam. Elvarázsolt a humora, a szereplők, a történet és az egész világ. Annyi mindent lehetne belőle idézni, meg hogy mi volt benne a legjobb, de a teljes szövegkönyvet felesleges bemásolni :)

2017.01.20 Gábor Rózsa

A mesefilmek között ez az a film, amit gyerekként megnézve valójában könnyen el lehet menni a film humora mellett. Ha csak úgy leülök és megnézem, akkor lehet, hogy nincs benne semmi többlet. De ha a film humorára kihegyezi magát valaki és tudatosan... Több

2017.02.11 Niki18

Igazi kaland ez a film. Gyerekként és felnőttként is imádom. Tele van vicces jelenetekkel, és tanulságos is emellett. Ez a film olyan amit korosztálytól függetlenül mindenkinek látni kell

2017.12.30 authorgirlll

Néha a hercegnőt nem a herceg hanem az inasa menti meg. Néha nem azt a szépséget kapjuk kívülről, amit belülről de el kell fogadnunk. Nagyon jó mese egy nagyon furcsa csapatról.

2016.05.21 wooderman

Minden része zsiniális! Aranyos, szépen megrajzolt figurák,az ijesztő ogre is nagyon kedves, bár morgos lénnyé sikerült. Mindenkinek tetszik valamiért, kicsik és nagyok kedvenc meséje,a szószátyár szamár karaktere is megérne egy külön mesét! :)

2015.01.28 szd91

Óriási kedvenc. Az összes részt láttam de ezt a legtöbbet. Valahogy a nagy Shrek imádat előtt kaparintottam meg ezt a filmet. Akkor nem tudtam mi is ez tulajdonképpen, de imádtam elsőre. Másodikra... századikra. DVD-t nem lehet rongyosra nézni de ha ... Több

2015.05.21 Laci000

Imádnivaló mesefilm. A karakterek nagyon jól kivannak találva, a történet bár sablonosnak hihető, de hát azért van benne csavar :)... A képivilág jól kidolgozott, Szamár pedig fantasztikus! :D

2015.02.21 oneminute

A shrak volt az első számítógépes animációs mese az életemben. Nagyon kedves kis történet, én nagyon szeretem. Jó kis történet kicsiknek és nagyoknak egyaránt.

2018.01.23 zsani

Ez az egyik legeslegjobb mese a világon! Akkora poénok vannak benne, hogy még mai is nagyon jókat nevetek rajta.

2016.05.21 Vadgazda

A disney kompetítorának egy nagyon jól megírt és kivitelezett rajzfilmje. Nagyon szerettem gyerekfejjel és a napokban láttam ismét,azt kell mondjam minden korosztály számára szórakoztató estét nyújthat. Ajánlott!

2015.10.27 fcbnandi

Imádnivalóan aranyos kis családi mese. Gyerekeknek, felnőtteknek egyaránt ajánlott. Az elején nem nagyon érdekelt, de amikor megnéztem nem bántam meg. Azóta többször is láttam.