Skiptrace: A zűrös páros

Skiptrace: A zűrös páros

Jue di tao wang

Egy hongkongi nyomozó szövetkezik egy amerikai szerencsejátékossal, hogy együttes erővel szálljanak szembe egy kínai bűnözővel.

(hp)

Rendező: Renny Harlin
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Hongkong, Kína
Premier (HU): 2016.11.21.

2019.07.22 Vaporesso

Különleges párost láthatunk a filmben kalandokon átívelve, nincs olyan jó kémia a szereplők közt, mint a Rush Hour-ban, de kiválóan adják vissza ezt a különös párost.

2018.06.05 HercegPeter

Az amit az előzetes ígér: vicces, izgalmas verekedős film. Rég találkoztam Jackie Chan-nel, Knoxville-t meg a Jackass óta bírom. A főcím olyan mint egy sorozatnál. Amellett, hogy vicces és akciódús, mint egy Jackie Chan film általában, emellett még ú... Több

2017.03.20 Lost Silver Book

Jó film, egyszer érdemes végignézni. Kedves, kalandos kis limonádé. Csúnya szavak nélkül mozgatja meg a rekeszizmokat. Nem röhögjük benne agyon magunkat, de egyfolytában mosolygunk. Gyerekkel is nézhető!

2016.03.12 klimon

Szeretem az ilyen típusú filmeket, mert kikapcsolnak teljesen. Nem emel fel a történet, nem lesz tőle szebb az életem, de szórakozok egy jót és már ez is valami.

2018.10.14 fijass

Ez ismét egy Jackie Chan film, annyi módosítással, hogy megint talált egy új partnert magának. Kiszámítható mozdulatokkal telepakolt akciófilm; nem mondom, hogy rossz, de nem is a jó kategória.