James Bond: Skyfall

Skyfall

2015.05.10 hejnekem

Talán túl hosszú, és így a közepe kicsit unalmassá válik, de ezenkívül a jobb Bond filmek közé tartozik. Érződik a rendező különleges stílusa a filmen, ami miatt kicsit különbözik a sorozat többi részétől. A film így is izgalmas tud lenn, emellett a főszereplők is nagyon jók.

2015.03.02 pisti18

Sam Mendes kicsit új stílust adva elkészítette a James Bond csomag "Sötét Lovagját". Rendkívűl szórakoztató,emlékezetes főgonosszal telitűzdelt film,mely nem csak az akciójelentek láttán fogja rabul ejteni a nézőt.

2015.08.09 Rikudou6

Nem is nagyon találom a szavakat. Hogyan is lehetne ezt jól és tömören leírni? Pörgős, fantáziadús és csodálatos. Mindent vitt ez a film az én ízlésemmel. Azt hiszem, simán megy rá az 5 csillag.

2016.04.30 mrfaktor

A legjobb James Bond film, ami önálló moziként is megállná a helyét. Sam Mendes kiváló érzékkel nyúlt a szériához és pörgős, helyenként meglepően vicces akció mozit tett le elénk. Javier Bardem karaktere meg az egyik legjobb filmes gonosz.

2015.04.22 mimi

Ha pusztán a történetet és a szereplők jellemét nézzük, nincs új a nap alatt. Minden sablonos, minden középszerű, mindet láttuk már. Azonban az összefüggések és érzelmek ilyen színes skáláját felvonultató főcímmel talán még sosem találkozhattunk.

2016.12.20 film kedvelő

Ez nemcsak legjobb daniel craignes James Bond film, hanem az egyik legjobb James Bond. Hasonlít a régiekhez és egyben nagyon pörög a film, aminek hála nagyon letudja kötni az embert. Az egyik legjobb kémes film.

2015.06.01 *tünde

Egy Bond filmtől azért ennél többet vártam volna. Lapos volt, kiszámítható. A modernizálás tény és való, hogy jót tett neki. Viszont a zenék fantasztikusak benne!

2016.08.22 Macika

Tipikus Bond film, ami bővelkedik akció jelenetekben, de már kissé unalmas és sablonos. Egyszer nézhető kategória, semmi extra. Átlagos, közepesnek mondható akciófilm.

2015.11.23 Beniko

Számomra az eddigi legjobb 007-es sztori. Daniel Craig pedig a legjobb James Bond. Karakteres, de mégis van valami vonzó a kisugárzásában. A film zenéje is a legjobb.

2015.10.15 Siriusalias

Sosem voltam kifejezetten egy nagy James Bond rajongó, de azokat a filmeket amikben Daniel Craig játszik érdemes megnézni úgy gondolom. Jók a mellékszereplők is, és érdekes a történetük, ebben mondjuk nem különböznek a többi James Bond filmtől. Ajánl... Több

2015.05.29 *bella

2016.05.11 Kutyus

Átlagos kis akció-thriller, ami azért egyszeri nézésre szórakoztatott, de annyira nem hagyott bennem maradandó nyomot. Hozza azt amit egy akciófilmtől elvár az ember.

2017.01.07 des.tiny59

Nem csoda kábé pont ezt vártam tőle. Erős kételyekkel álltam a filmhez és sajnos be is igazolódott a feltevésem miszerint nem üti meg a kellő mércét. Biztos jópáran ellenzik eme gondolatokat de számomra akkor sem adott olyan élményt amit megfogna benne.

2016.02.13 Svastitsd

Kicsit túl nagy szerepet kapnak már a modernebbnél modernebb kütyük, emiatt nehezebb érteni mit is csinálnak éppen a szereplők, mi a céljuk. Egyébként nagyon jó film, nem teljesen átlagos.