Williamgek   2018. 08. 10.

Engem teljesen megérintett ez a film, a humora alapból bejött, amolyan könnyed poénokkal van tele, a színészi játékok azonban valahogy kissé teátrálisra sikeredtek. Ennek ellenére szerintem nagyon is érdemes megnézni

Mantracz   2018. 08. 09.

A film nálam egyszerűen lepergett, nem igazán maradt meg belőle sok, ez persze nem kell, hogy olyan nagy baj legyen, amondó vagyok, hogy nagyon is kell ilyen is. Egyébként a hangulata egész jól el van találva, ez a legnagyobb erőssége szerintem.

A (kutya)szeretet nem ismer határokat. több»

A motiváció jelest érdemel, kiválóan ábrázolták a történelmi helyzetet, ügyesek a színészek, a kifigurázások kellemesek, a mellékszálak kidolgozására viszont szánhattak volna több időt. több»