Spencer

Spencer

2023.04.09 sptt

Egy kissé pszichedelikus, tudatmódosító szertől átitatott, rendesen nyomasztó filmben látjuk Diana karácsonyát, amikor végleg eldönti, hogy elhagyja a királyi családot. A filmnél csak a filmzene nyomasztóbb, különösen az a megoldás, hogy szinte folya... Több

2021.11.19 Gábor390920

Az őrület határán

Aki egy teljes életrajzot bemutató filmre számít, az csalódni fog. A film ugyanis három napon át követi Dianát egy karácsonyi ünnepen. A királyi család leutazik vidéki rezidenciájukra, hogy ott töltsék a karácsonyt. Diana már a film elején elkésik, nem talál oda, majd mikor meglátja a madárijesztőt, amely gyermekkorára emlékeztette, megörül, hogy lát egy ismerős arcot. Nem tud és nem is akar megfelelni a királyi család elvárásainak, a film során végig szenved, kivéve amikor a gyermekeivel van és együtt játszanak, valamint amikor az öltöztetőjével tölt el egy kevés időt. A film zenei aláfestése még jobban kiemeli a hercegné szenvedését, valamint az operatőri munka is, hiszen végig Diana mellett érezhetjük magunkat. A film vége happy endként is hathatna, viszont keserédes szájízt hagy maga után, tudva a hercegné tragikus sorsát. Kristen Stewart remekel a szerepében.

2021.12.06 elekm90

Érdekes megközelítés, én egy klasszikusabb biopic filmre számítottam, ehelyett egy nagyon rövid időszakot felölelő, erősen fiktív, olykor kissé elvont filmet kaptam. Nálam a 3 és 4 csillag között mozog, de Kristen Stewart bravúros alakítása miatt megadom rá a 4-et.

2021.11.23 HE7EDIK

Diana hercegnő mindig egyszerű emberként próbált élni, soha nem is kellett volna a királyi családba beházasodnia. A film azt a szakaszt mutatja be, mikor már teljesen elhidegült a családtól, ez alól kivételt csak fiai jelentenek. Kristen Stewart nem ... Több

2021.11.12 Kovacs

Fantasztikus film, bár van benne valami, amitől egy kicsit elborzad az ember, főként arra gondolok, milyen lehetett a helyzete Diana a királyi családban. Mindenképpen érdemes megnézni.

2022.02.19 MP170506

Zseniális! Beszippantja a nézőt a film. Kicsit elvont, de így tud mélyen hatni az érzelmekre! Kristen Stewarttól egy kiváló alakítást kapunk, emelem kalapom előtte!

2021.11.11 pozsizol

Fuh, gyerekek ezt a filmet mindenkinek látnia kell. Fájdalmas és érzéki, nem is találom a szavakat. Stewart alakítása egyszerűen fenomenális!

2022.01.02 diumiu

Diana hercegnőt egy ikonnak tartom, és szeretem a róla szóló egész estés filmeket. Ugyan ezeknek a filmeknek a valóságalapja, azt gondolom, néha megkérdőjelezhető vagy nem teljesen felel meg a valóságnak, de érdemes megnézni. Először is Kristen Stewa... Több

2022.03.26 kevelin

Fél órát bírtam belőle talán, egyáltalán nem kötött le. A Korona című sorozatban sokkal megfogóbban jelenítik meg Dianát. Nekem túl szenvedős volt. Bár ezt Kristen, mint tudjuk, jól hozza.

2021.11.28 Péter Fazekas

Nem rossz film.

2022.05.21 Zorka0924 Nézhetetlen

Lady Diana sàrba tipràsa

Borzalmas a lány, elképesztően rosszul hozta a karaktert, maga a film rettenetes ! Sajnálom, hogy megnézten, pedig minden vágyam az volt, hogy láthassam!