Széttörve

Split

2017.02.06 tilino

Sok reményt fűztem a filmhez de sajnos hiába. Ott vesztettem el a reményemet arra hogy egy jó thrillert nézzek, amikor jött a szörnyes jelenet. Elvesztette a film teljes mértékben a hitelességét.

2017.03.20 Zenta

Szándékosan nem néztem meg a film előzetesét, mert nem akartam tudni, hogy pontosan miről fog szólni a film, így sokkal izgalmasabb volt. Tövig rágtam a körmömet a film alatt, állati izgalmas volt.

2017.02.25 Beuszi

Nem olvastam el előre, hogy pontosan miről fog szólni a film, csak annyit tudtam, hogy egy ember áll majd aközéppontjában, akinek van 23 különböző személyisége. Ezért már az első filmkockák igen megleptek, hogy ennél összetetteb dologról van szó. Nagyon tetszett a film.

2017.01.20 Katkatt

Nekem tetszett a film a hibái ellenére is. A leginkább érdekesnek azt tartottam, hogy a pszichológús este, tök egyedül elmegy a hapsihoz. Továbbá kíváncsi vagyok, hogy mi lesz Billy Miligannel így, hogy elkészült ez a film. Úgy tudom tervben van/volt a róla szóló film elkészítése.

2017.03.27 Szinano

James McAvoytól ez volt az első film, amit láttam, engem teljesen lenyűgözött az alakítása, számomra teljesen hiteles volt ebben a szerepben. Nagyon izgalmas, pattanásig feszült film.

2018.10.29 Indkgo

Brutál jó film! Életemben nem láttam ehhez hasonló filmet. Rendkívül kreatív volt a forgatókönyvíró, ugyanis minden személynek találós a személyisége. A főszereplő lányban tetszett, hogy okos, előre látta a dolgokat. A vége ütős volt.

2019.06.03 Mia1982

Láttam már pár filmben ezt a színészt, de nem figyeltem fel rá. Ebben remekelt, tátott szájjal figyeltem! Pont úgy meglepett, mint anno Matthew Mcconaughey :) A film maga nem rossz, élvezhető, egyszer nézős számomra. A vége igazi meglepetés :)

2018.04.14 csokee38

Érdemes megnézni, nekem tetszett. Sokan írják, hogy unalmas. Olyan értelemben unalmas, hogy a sztori az beleférne 5-10 percbe, de a megvalósítás egyáltalán nem unalmas, végig izgalmas, és lefoglal a történet. Van egy nyomasztó alaphangulat, ami fenntartja az izgalmat!

2018.02.03 silverkesh

Nem fogott meg annyira, pár személyiséget mutattak be, felszínes, a vége annyira nem volt rossz.

2018.03.22 Csicsi88

Igazi film klasszikus.Egy remek film egy remek rendezőtől. Nagyon szépen felépített, nagyon jó színészi alakítással és azzal a hatalmas csavarral a végén.Érdemes megnézni

Röviden: - BETEG - IZGALMAS - LEBILINCSELŐ Fantasztikus alkotás, türelmetlenül várom a 2. részét!

2018.08.14 buzsikturner

A vége mélyen elkeserített, és bár nem volt rossz a film, számomra semmi emlékezeteset nem nyújtott. Tudom, hogy a film nem Daniel Keyes könyvét dolgozta fel, csak alapul vette a tényt, miszerint Billy Milligannek 24 személyiség volt. Viszont a törté... Több

2017.05.15 LucyGy

Durva de zseniális film. A történet remek és a színészek alakítása is fantasztikus. A 23 személyiség pedig nagyon egyedi ötlet. :)

2017.05.23 Zsófi

Nekem nagyon tetszett a film, a főszereplő alakítása lenyűgöző!