Spotlight: Egy nyomozás részletei

Spotlight

2017.10.23 Bazzzsi

Sok bátorság kell egy ilyen filmet megcsinálni. Tetszett a film, de nem tartom kiemelkedőnek a témáját leszámítva amire persze senki sem mondhatja, hogy rossz. Kicsit hatás vadász.

2018.04.16 TomÁcs

A római katolikus vallás körüli botrányok egyre tarthatatlanabbak. A film több száz esetre hívta fel a világ figyelmét. Nagy változások azonban nem történtek.

2017.07.29 Lonka

Talán a film a komolysága miatt kapta meg az Oscar-díjat meg azért mert elég gyenge volt a felhozatal az évben. A karakterek mesterien ki lettek dolgozva és nehezem emészthető a téma.

2018.03.31 rainman

Tényfeltáró dráma, a megtörtént fajtából! Ki, ki döntse el, hogy izgalmasan, vagy unalmasan hangzik! A téma igen erős, durva, de hogy lehet-e ebből remek filmet forgatni, az már más kérdés. Az én válaszom a semmilyen, azaz, igenis, meg nem is! Kőkemé... Több

2019.05.01 petraszab

Kényes témát dolgoz fel a film hitelesen és sallangmentesen. Nincsenek túl játszva a a szerepek.

2018.08.23 kevelin

Egész tűrhető. kicsit más szemszögből pillanthatunk bele egy nyomozásba. szerintem kellően izgalmas film, bár semmiképp nem maradandó

2017.01.13 Gigi

Lassú, nem pörgős, és nem egy csavaros történet. Igyekszik minél reálisabban, életszerűbben bemutatni az eseményt. Nem vágyom rá, hogy újra megnézzem majd, de egyszeri megnézésre mindenképp ajánlom.

2016.04.16 Zsceeeka

Nagyon tetszett a film , de annyira azért nem , hogy ez legyen az év legjobb filmje . Rachel McAdams Oscar jelölése pedig enyhén szólva túlzás volt . Maga a sztori (ami ugye valós) érdekes, tabudöntögető, így jó is róla hallani, akármilyen szörnyű dolog. Jó film!

2019.01.06 szabomarc

A téma és a történet is tetszett, fontos erről beszélni szerintem. A színészek nagyon jól alakítanak végig, megérdemelte a film az Oscart. Mindenkinek ajánlom.

2016.09.05 sipiarpi

Kényes témához nyúltak a készítők. A gyermek bántalmazásokról nehéz tárgyilagosan, a saját érzéseinket, véleményünket mellőzve írni. A filmes újságíróknak nem is sikerül teljesen, ellenben a filmnek inkább. A megtörtént esetek bemutatásának, és az ok... Több

2016.04.22 Loborg

Nagyon tetszett ez a film, de főként az igaz sztori adta az értékét. A színészek nem voltak rosszak, de kiemelkedőek sem. Nem ez volt az év legjobb filmje, a díjai ellenére sem (itt főként az Oscarra gondolok).

2016.04.21 szoljhozzam

Sokat agyaltam rajta, hogy megnézzem-e mennyire lesz felkavaró, de úgy gondolom, hogy jól döntöttem, hogy megnéztem! Végig nagyon izgalmas és leköti az ember figyelmét és a története nem mindennapi. Ajánlós!

2016.01.27 Ragemarci

Nem vagyok az újságírós műfaj szerelmese, de ez tök jó lett. A színészek élettel töltötték meg a karaktereket és a téma is fontos.

2017.06.22 Olivér Rózsa

Ez a film úgy emlékszek hogy jó sok oscar díjat kapott, de szerintem indokolatlanul. Egész egy nyomozásról szól de nem érdekfeszítően ezért unalmas szinte végig.