Spotlight: Egy nyomozás részletei

Spotlight

2016.05.05 irodalmialkotas

színészek nem voltak rosszak, de kiemelkedőek sem. Átalgos film, átlagos embereknek! Nem rossz, egyszer megnézhető!

2017.01.18 Katkatt

Bátor a téma és számomra felháborító is, hogy különösebb következményei nem lettek az ügynek. Remek a szereposztása.

2016.12.02 gubimari

Nagyon fontos problémára hívja fel a figyelmet a Spotlight. Bár a sajtó is igen felkapta a utóbbi években ezt a témát, fontos volt, hogy film is készüljön róla és ezáltal még több emnerhez eljusson.

2016.11.22 csocsicsoda

Érdekes és egyben kellemetlen témát feszeget a film, ami egyben igaz sztori is. Tetszett, de nem fog a kedvenceim közé tartozni.

2016.08.24 beus1987

Remek oknyomozó film, remek szereposztásban. Nagyon kínos témát feszeget.

2016.01.27 dóri

Voltak kétségeim a filmmel kapcsolatban. Nem tudtam elképzelni, miként lehet egy cikk(ek) megírásának a folyamatát egy 2 órás filmben bemutatni, úgy, hogy az ne legyen unalmas, száraz. Az első perctől sikerült felkeltenie az érdeklődésem és azt megt... Több

2024.02.05 kaloz44

Én őszinte leszek, ez után a film után másképpen látom a világot!!!

2017.03.27 Szinano

Szörnyű tragédiákra derült fény a közelmúltban, várható volt, hogy előbb vagy utóbb, de film fog készülni a történekből. A Spotlight egy figyelmet érdemlő alkotás, ami méltán kapta meg a legjobb filmnek járó Oscar-díjat.

2016.06.22 punktum

Én unalmasabbra számítottam, bár így sem volt egy pörgős film, de egyszer érdemes megnézni.

2016.09.17 krazucsi

A filmet inkább a valós eseményeken alapuló történet viszi előre és nem a színészi játék. Utóbbi inkább a háttérbe szorult. Rendkívül elgondolkodtató é meghökkentő, főként igaz ez a film befejezésére, mikor tételesen felsorolják, mely országokban derült fény hasonló esetekre.

2016.08.01 Fanni11

Nem volt rossz film de kicsit unalmas lett!!! Megneztem es kesz ennyi!!! Annyira nem kotott le, de ha erdekel a tema, egyszer megeri leulni megnezni.

2016.05.03 Kutyus

Moziban láttam a filmet, nekem nem volt csalódás. Hozta azt amit a kategóriától, a filmtől elvártam. Végig izgalmas, érdekes volt, nem unatkoztam rajta.

2016.03.31 Mmaarrttoonn

Izgalmas, fejtörős, fordulatos film, ami végig fenntartja a feszültséget és az izgalmat, egy perce sem unalmas. Jól alakító, profi színészek vannak benne, érdemes megnézni!

2016.09.29 krajcsie

A film remekül dolgozza fel azt a problémakört, amelyet sokan szeretnének mélyen elhallgatni es meg nem történtnek tekinteni. Mark Ruffalo játéka külön figyelmet érdemel, nagyon jó színésznek tartom, aki ez alkalommal sokadszorra is bizonyított.