Star Trek: Különös új világok

Star Trek: Strange New Worlds

2024.01.08 Lovas János

Nem jó, de legalább rossz.

Nagyon szeretem ezeket a sorozatokat, de ez nyomába sem érhet a régieknek. Az első rész nem kezdődik rosszul, de folyamatosan lépkedett lefelé, ráadásul kettő lépcsőfokokat. Ráadásul ez is hülyének néz. Az igazi, vérbeli sci-fi a Babylon 5. Összetettségben nyomába nem érhet szinte semmi.

2022.07.09 kabel

Az első jó Star Trek már hosszú ideje

Nincsennek cringe karakterek, borzasztó dialógus, vagy hiteltelen színészek és sci-fi mumbo jumbo megoldások, mint a többi Star Trek sorozatben. A történetek izgalmasak, bár nem sablon mentesek.

2023.09.15 Török389133

Vannak benne érdekes dolgok, de a történetek nagyon egyszerűek és többnyire unalmasak. Az évad vége felé pedig van pár nagyon gyenge rész is.

2022.06.09 hemish

Eddig remek

Az első 5 részt láttam eddig az első évadból, és remek! Erre a sorozatra vártam. A casting is betalált, és végre igazi, hamisítatlan Star Trek-érzés fog el, miközben nézem. A Discovery számomra a 3. évad után óriási csalódás volt. Picard létjogosultságát nem is értem, a nagy filmek Kelvin-idővonala pedig egy baromság. Ez a sorozat viszont úgy érzem, eddig több mint szuper! Update a 2. évadról. Szó szerint rettenetes. Nem tudom mi a fene történt a 2. évadra, de szerintem szó szerint nulla az eredmény. Nézhetetlen a 2. évad. Az utolsó rész, talán tartalmazott némi izgalmat, de annyira nem érdekelt ez sem, unatkoztam. 1 évad van még ebben a sorozatban, aztán minden jót Pike kapitány.

2022.05.05 trinagl

Tényleg lélegzetelállító, hogy a valaha kitalált legikonikusabb franchise-ok közül néhány - Star Trek, Star Wars, The Walking Dead - milyen gyorsan és milyen mélyre bukik. Szinte minden, ami az elmúlt években újonnan került ezekbe az "univerzumokba",... Több

2022.06.14 eviestan

Ez az első jó produkció a Star Trekben az Enterprise óta. Jó a kémia a szereplők között, nagyszerű az egyensúly az eredeti előtti tisztelgés és az újdonságok keveréke között.

2023.08.04 Sermon

Vissza a kályhához

A Discovery és a Picard sorozat láttán nehezen adtam meg az esélyt ennek a sorozatnak, de kellemesebbet nem is csalódhattam volna. A Star Treknek van egy különös és egyedi esszenciája, amit ezek az előbbi sorozatok teljesen elfelejtettek. Nem kell mindenből Trónok harcát meg Star Warst csinálni. A Star Trek maradjon Star Trek.

2023.06.26 tucilaci

STAR TREK