Star Trek: Különös új világok - 2. évad

Star Trek: Strange New Worlds (S02)

A második évad tovább követi Christopher Pike kapitányt és a USS Enterprise legénységét a 23. században, akik az eredeti Star Trek sorozatban látható legénység előtt egy évtizeddel új világokat fedeznek fel és küldetéseket hajtanak végre a… Több

Streaming: SkyShowtime (2023.06.15.)

2023.07.11 kabel

Gyengébb

Lényegesen gyengébb az első évadnál. Pont az tetszett korábban, hogy nem mindig az emberek által preferált „jó” volt a történetek kimenetele. A második évadban csak uncsi erényfitogtatás megy, nem túl érdekes karakterekkel. A sztorik annyira nem kapcsolódnak egymáshoz, hogy totál nem tudom, mi az egymásutánisága a történetnek. Lehet, nem is számít.

2023.06.15 Lojzika7

Az új évad sem okozott csalódást, ugyanolyan szeméttelep, mint az előzőek. Ezen a ponton már önsanyargatás, amit csinálok. Lehet, hogy orvoshoz kellene fordulnom? Na ez az egyetlen jó dolog, ami jött ebből a sorozatból.

2023.06.26 tucilaci

STAR TREK

Az első évadnál is jobb (eddig).

(2023. 09. 01.)
A Star Trek: Különös új világok 2. évada kevés új bolygót, de több karakterdrámát és komédiát hozott
Újabb tíz résszel folytatódtak az Enterprise csatahajó Pike kapitány vezette legénységének kalandjai a Star Trek: Különös új világok második évadában. Ezek az epizódok ugyan nem voltak igazán hűek a sorozat címéhez, ellenben érdekes és emlékezetes történeteket tartogattak. Több