Star Wars IV. - Egy új remény

Star Wars

2016.10.02 Lost Silver Book

Gyerekkori kedvenc. A birodalmi lépegetők és egyéb masinák, a különféle élőlények a különféle bolygókon, amit egy öreg bárka "az Ezer éves sólyom" fedélzetén könnyen meg lehet közelíteni. Olyan testközelbe hozott különleges világokat, ami szinte már ... Több

2016.06.26 portal91

Mondjuk én már az új trilógián nőttem fel, de a régieket is szeretem, bár nem ez a rész a kedvencem, viszont nagyban meghatározta a világot ez a film, felettébb szórakoztató alkotás.

2016.07.27 feketerigous

Szerintem nagyon jó film, de mégsem kötött le annyira mint az előző három része. A film teli van fordulópontokkal, ami nagyon tetszik. A csillagok közti harci jelenetek is igazán izgalmassá teszik a filmeket. Igazi kultuszfilm! :)

2016.04.11 BallEr

Némely része eléggé megható és ezzel együtt is zseniálisan szórakoztató alkotás lett ez a film. Nagyon szeretem, hogy a karaktereket külön profi módon kialakították. Nekem különösen bejött.

2016.04.25 ukla

Emlékszem mikor elsőnek mondták, hogy nézzem meg nem hittem, hogy ennyire összetett és egyben szórakoztató ez a SAGA. Viszont a Baljós Árnyakkal kezdtem megnézni.De ez a rész a korához képest nagyon jól megcsinálták.Itt még csak alakúl a csapat és az... Több

2015.06.20 neeta92

Még ma is lenyűgöző film alkotás. Érdekes volt, hogy Lucas rögtön a 4. résszel kezdte a történetet. Egyébként pedig lehet, hogy a mai szemnek már butácska lehet az akkori grafika de ezt nem úgy kell nézni mint egy tucat filmet ami tele van effektekkel aztán jól van.

2016.07.16 Bog1

Nem vagyok nagy starwars rajongó, de ezt a részt valahogy megfelelően eltalálták. Klasszikus akciódús és színes hátteret teremt a további történeteknek. Bár sajnáltam hogy szinte semmilyen romantikus, érzelmes szál nem volt benne. A folyamatos harc az annyira nem köt le engem.

2015.06.24 Enccso

Nehéz bármi objektívet írni a Star Wars-ról, annak aki ezen nőtt fel, velem ez a film szerettete meg a sci-fi műfajt, és azóta is odavagyok minden hasonlóért. Star warson belül és kívül is :D

2017.11.15 baalint

Itt kezdődött annó a híres-neves Star Wars sorozat, és ahhoz hogy a széria sikeres legyen kellett egy remek első rész is. Ez lett belőle és bár sokak szerint nem ez a legjobb rész, mégis a mai (Disney) részeknél bőven jobb.

2016.12.17 film kedvelő

A második STAR WARS trilógiának bemelegítő része ízelítő, abból a fantasztikus történetből, ami ezután fog igazán következni, de is nagyon izgalmas. Na persze nem a legizgalmasabb film, amit valaga csináltak. de jó.

2016.07.30 Kardos

Klasszikus film, de nekem sosem volt a kedvencem. Pedig minden ismerősöm hatalmas rajongója volt és talán még most is. Engem egyszerűen untat a mai napig. Egyszerűen érthetetlen hogy miért kevernek ennyi különböző világot. Nincs egy egészséges szerelmi szál sem benne.

2017.11.23 nagysar

Az egyik legjobb scifi ami valaha is készült. (Star trek fanok- bocsi :) ) George Lucas itt még tényleg jó filmeket csinált, az egész hangulat, karakterek, világ zseniális lett.

2015.12.30 Niki19

Mikor először láttam nem annyira tetszett, azonban már második alkalommal érdekesebbnek tűnt. Érdemes végignézni a sorozatot. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2015.12.29 sepsiklaudia

Én nagyon szeretem a sorozatot sokszor megnéztem, de nekem ez a rész a legvontatottabb, ettől függetlenül szívesen ajánlom.