Stillwater - A lányom védelmében

Stillwater

2024.04.02 Török389133

Az eleje nagyon unalmas, de aztán egy érzelmes történet kerekedik ki belőle, nagyon jó alakításokkal.

2021.12.09 Fikatours_blogger

Szemenszedett valóság

Remekül megformált, erős karakterek, valóságszagú helyszínek a film legfőbb erényei. A drámai hatást nem éreztem átütőnek (egyszer sem esett ki a kezemből a popcorn), ennek ellenére jó a történetvezetés, bár szerintem kicsit hosszúra vágták.

Egy férfi, aki soha nem adja fel!

Tom McCarthy igen autentikus, és izgalmas életpályát tudhat maga mögött. Rengeteg filmben feltűnt már színészként, illetve rendezőként is, sőt, több mint 20 esztendeje ténykedik már a filmes világban. Olyan szuper alkotásokat dirigált, mint Az állomá... Teljes kritika

2021.11.14 BÉLA Nézhetetlen

Aranymálna?

Ez a Matt Damon legsz*rabb filmje. Még hogy magába szippantott. Tömény unalom egy gagyi sztorival. Elvesztegetettem egy csomó időt.

2021.08.20 Buffy

Remek történet, de kicsit hosszúnak találtam. Egy aránylag rövid cselekményt túlhúztak, ezért helyenként vontatottnak hatott. Mindenestre megéri egy esélyt adni neki.

2021.11.21 Klauka89

Ma három filmet indítottunk el, ezt bírtuk csak végignézni. Damonnak idegesítő a szikronja, Stohl igen, de valahogy olyan unott, nem nyitja ki rendesen a száját, nem artikulál vagy nem tudom. Furán indul a sztori, végig Marseille-ben játszódik, 6 éve... Több

2021.11.12 philboy

Teljesen magába szippantott a cselekmény, a karakterek nagyon érdekesek és lehet velük azonosulni. Külön kiemelném Matt Damon alakítását. Tudom ajánlani ezt a filmet.

2022.01.16 Tanovszky

Unalmas családi dráma

Gondolom úgy voltak vele, hogy majd a "sztár" elviszi a hátán a filmet. Vitte is ahogy bírta, nélküle ugyanez a film sehol nem lenne. Ez véletlenül sem krimi, pláne nem thriller. Ez egy sima családi dráma, az unalmasabb fajtából. Nagyon lassú, nagyon hosszú, sok felesleges jelenettel. És persze hamar ki is bújt a szög a zsákból, hogy ez bizony egy közönséges LMBTQ és Antifa érzékenyítő film. Megy benne a leszbihiszti és dráma, meg a rasszistázás. Meg, hogy Trumpra szavaztál-e? Nem? Hú, akkor jó. Aki egy jó thrillert keres, az nyugodtan lapozhat tovább.