Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

A potyautas (2021)

Stowaway

Anna Kendrick

Joseph Istenes Nézhetetlen  2021. 05. 02.

Vicc

Létfenntartóban kisül valami kondi, aztán mindenki meghalhat??? Ekkora marhaságot!!! Egy [email protected] liftet is hatszorosan túlbiztosítanak... Nem hiszem, hogy ne lehetett volna egy tejesláda nagyságú motyóból 1-2 pótalkatrész hozzá, ha már a legfontosabb egyike a levegő... Felháborító erre építeni egy filmet. Azt érzem, hogy bolondnak vagyok nézve, hogy ezt a marhaságot le akarják tolni a torkomon.

7ETEDIK   2021. 04. 25.

Csatlakozom az alattam szólókhoz. Én amúgy valami Alien-szerűségre vártam, hogy majd a potyautas kinyírja a többieket valamilyen módon, de erről szó sincs. Külső nézetből is alig kapunk valamit, így nyilván ki lehetett hozni ezt a rakás sz*rt kb. 1000 dollárból. Megbántam, hogy letöltöttem...

Edina387954 Nézhetetlen  2021. 04. 25.

Lucky winner

Anna Kendrick neve tökéletesen fémjelzi a semmit. A film unalmas és befejezetlen. Egyáltalán nem szól semmiről. A színészi játék 0, a karakterek nincsenek kidolgozva, néhol olyan üres és érzelemmentes, mintha két program beszélgetne. Időpocsékolás.

BÉLA   2021. 04. 24.

Kb. a feléig bírtuk nézni. Ez a film tényleg egy nulla.

stevepisti   2021. 04. 25.

Sajnos csatlakoznom kell az előttem véleményezőkhöz, valóban nagyon gyengécskére sikeredett, unalmas, lapos. Nem igazán tudtam senkiért aggódni, valahogy mintha a színészek is csak fél gőzzel játszottak volna. Kár érte.

Kovacs   2021. 04. 23.

Semmi sem kiemelkedő a filmmel kapcsolatban, viszont olyannyira középszerű, hogy teljesen felejthető. Ebből kiindulva felesleges megnézni.

Bálint   2021. 04. 22.

Egész jól indult, volt egyfajta folyamatos feszültségépítés..... aztán egy nagy semmi lett belőle. Mint amikor nagyon kell tüsszenteni, de végül nem lesz belőle semmi. Megvan az a csalódás? Na olyan ez a film.

Hogy minél hitelesebb képet nyújtsanak az űrutazásról, az alkotók a népszerű tudományos tematikájú YouTube csatorna alapítójával, Scott Manley-vel is konzultáltak.

A film forgalmazási jogait 2020 decemberében szerezte meg a Netflix.

A forgatás 2019. június 11-én kezdődött meg. Az első forgatási fotót, melyen az összes főszereplő látható Anna Kendrick osztotta meg az Insragram oldalán.

Azért, hogy a film sokaknak csalódást okoz, a Netflix megtévesztő marketingstratégiája is felelős, viszont A potyautas még a hibái ellenére is tiszteletre méltó próbálkozás a biztonsági játékot játszó filmek tengerében, és azt mindenképp eléri, hogy kíváncsian várjuk a Penna–Morrison szerzőpáros következő projektjét. több»

Jó ötleten alapszik A potyautas és egy laza esti filmezéshez tökéletes, de senki ne várja, hogy egy sci-fi-remekmű kerekedik belőle, pedig nagy szükség lett volna rá. több»