Stuart Little, kisegér

Stuart Little
Hugh Laurie
Hugh Laurie
Jonathan Lipnicki

Little-ék egy átlagos család: apa, anya, gyerek, macska. Egy nap azonban a Little házaspár úgy dönt, szeretnének még egy gyereket, akit ráadásul örökbe akarnak fogadni egy árvaházból. Választásuk egy különös kis legényre esik, Stuartra, aki okos, kedves, jólelkű, és ráadásul egy egér. Ha pedig… Több

Rendező: Rob Minkoff
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2000.03.16.

2023.08.19 Ergit

El nem tudtam képzelni, milyen lehet egy ilyen film, amiben egy egeret örökbe fogadnak! Nagyon különös, de már annyira különös, hogy tetszik! Nem kell agyalni rajta, csak élvezni az élőadást!

Bájos kis családi mese, amiben Geena Davis is szerepel, aki egy jó nő, és élvezet nézni a vásznon. Viszont aki itt nagyon jól hozta a rá szabott szerepet, az maga Hugh Laurie, aki itt végre ezt az oldalát is megmutatja. Aranyos film, kellemes kikapcsolódás.

2017.04.18 indingo

Gyerekként még moziban láttuk, imádtam akkor. Most is egy helyes kis filmnek tartom csak már sok kérdést is elindít. Örökbe fogadni egy beszélő egeret???

2017.10.23 Deku

Amellett, hogy meg volt a film maga érdekes hangulata még mondandója is akadt. A film tök jó kis hangulatot teremtett, meg volt a maga bája, ami elvarázsolja a nézőt és leköti a figyelmét. Ritkának tartom az ilyet, de amikor bejön és eléri, a hatást akkor nagyon tudok örülni.

2016.12.04 HercegPeter

Kiskoromban nagyon szerettem. Így idősebben már látom, hogy ez tényleg csak gyerekeknek való. Mai fejjel már kicsit érdekes és talán picit idegesítő is. De mivel kiskoromban sokszor láttam, így minimum 8/10.

A Columbia Pictures stúdió 140. forgalmazott filmje.Szerző: mamiéstöti2

2009-ben Barki Gergely, a Nemzeti Galéria munkatársa a filmet nézve észrevette, hogy a Little házban Berény Róbert magyar festő egy elveszettnek hitt képe lóg, amit az 1920-as évek óta nem láttak. Kiderült, hogy a stúdió egy régiségboltból vásárolta meg a képet 500 dollárért. Barki felkutatta a képet, amit 2014-ben több mint 10 millió forintért adtak el.Szerző: kázsé

Szinte minden jelenetben, amiben Little-ék szerepelnek, dominál a vörös és a kék szín, főleg Little-ék ruháján.Szerző: kázsé

Jenny McCarthynak is felajánlották a főszerepet.Szerző: kázsé