Badman – A nagyon sötét lovag

Super-héros malgré lui

Roboraptor
2022/06/12

Értékelés: 3.5/10
A szuperhős, akit nem tudjuk mivel érdemeltünk ki, de szükség se volt rá
Amikor már az összes csapból is a szuperhősök, és azok paródiái ömlenek, csak idő kérdése volt, hogy az európai filmgyártás is beszálljon a fricskázásba. A francia filmipar legújabb gyöngyszeme pedig a legolcsóbb humorsörétekkel céloz közönségére. Egyszerre akar élces zsánerparódia, a filmezésről szóló metadarab, és saját lábon álló vígjáték lenni. Mindebből pedig az kerekedik, hogy végül egyikben sem jeleskedik igazán. Övön alulról támadó, alpári humorába viszont bekúsznak valóban szórakoztató poénok is. De sajnos ennyi nem elég. Badman - A nagyon sötét lovag kritika. Több

Filmezzunk.hu
2022/07/05

Értékelés: 5.9/10
A Badmant leginkább annak ajánlom, aki inkább a nevetést, mint a minőséget keresi, valamint aki egy szuperhős-paródiára vágyik és a méltán híres Minden, mindenhol, mindenkor komplikáltsága miatt egy könnyedebb opciót keresne. Mindenesetre a Batman szerepére hajazó szuperhős Todd Phillips Jokerének lépcsős táncát megidéző jelenetét nem lehet nevetés nélkül bírni és nem csak ezzel a snittel vagyunk így. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!