Száll a kakukk fészkére

One Flew Over the Cuckoo's Nest

2015.02.04 Vitya

Az időtálló film, tartalmas, valódi mondanivalója van. Kevés ilyen egyedi, elgondolkodtató, remek alkotás van. Aki nem látta, mindenképpen ajánlom megnézni

2015.04.22 Mate

A film egyértelműen az egyik legjobb film ami valaha készült. Egyszer megnevettet minket, máskor kemény kézzel összeszorítja az ember szívét. Jack Nicholson leírhatatlanul jó a szerepben, főleg úgy, hogy több improvizált jelenete is volt. De az egész... Több

2017.06.01 szkodvig

Nagyon szeretem ezt a filmet. Nicholson(habár itt még azért eléggé fiatal volt) hatalmasat alakít benne. A film története és mesélése remek,a poénok ütnek.Nem véletlen van benne a Top 100 legjobb filmben.

2016.06.23 postaslaszlo8

Számomra a csattanó valahogy nem ütött túl nagyot, amikor láttam a filmet, de így visszagondolva, elég durva volt. Nagyon jó kis film, nem hétköznapi alkotás, az biztos.

2015.06.30 padfoot8925

Elképesztő filmről van itt szó! Brutális,kőkemény. Az egyik kedvenc filmem a műfajban, mert még egyszer sem sikerült úgy megnéznem, hogy ne érzékenyüljek el rajta.

2015.07.29 Fildi

Méltán mondható Jack Nicolson legjobb filmjének. Egy nagyon jó rendezésű, kiváló színészi alakítással bíró megfogó film. Érdemes legalább egyszer mindenkinek látnia!

2015.07.13 prongs2001

Szórakoztató film, vicces karakterek, remek tálalással, jól megírt forgatókönyvvel, váratlan fordulatokkal. örök kedvencem, egyszerűen nagyszerű. Kihagyhatatlan.

2016.04.27 angel001

Igaz hogy régi, de fantasztikus film.Egy pszihiátria intézet lakóinak életébe,a rendszer hiányosságaira,hibáira hívja fel a figyelmet.A szarkasztikus humor kedvelőinek közelező darab!Elgondolkottató, humoros,megható.Kell ennél több egy igazi filmhez? .. nemhiszem.!

2015.06.25 FarZoo

Egy remekmű a film. Egyedülálló hangulatú, igazi mondanivalóval bíró film kiváló színészi alakítással. A film atmoszférája magával ragadó, a sztori érdekes, egy percig sem unalmas. Aki még nem látta mindenképp nézze meg!

2016.12.07 Szorcsik

Jack Nicholson eddigi legjobb szerepe Jack Torrance-al egyetemben. Igazi katarktikus élményt nyújtott számomra ez a film. A legjobb megfilmesített történet, melyet eddig életem során láttam.

2017.04.03 VK

Mélyreható, megrendítő film, ami mindenképpen hat lelkileg a nézőre. Nagyon jól összerakott, izgalmas, profi rendezés profi színészi alakítással. Elképesztő!

2016.07.06 Bog1

Allig várom hogy újranézhessem. Ritkán látok ilyen egyszerre szomorkás és vidám, inspiráló, reménykeltő filmet. Szeretem az ilyen alkotásokat. A színészek pedig tökéletesen el vannak találva szerintem a karakterekre. A Forrest Gump fej fej mellett ez... Több

2015.06.11 Enccso

Zseniális film, ebben az esetben is jobban szeretem mondjuk a könyvet, de a film is tökéletes visszaadja ezt a bizarr hangulatot amit ebben az elmegyügyintézetben tapasztalni lehet. Nagyon szerethetőek a karakterek, vicces és drámai.

2015.05.06 bambula

Nem láttam, mit szeretnek benne annyian, egyszerűen nem kötött le a film, annak ellenére, hogy értettem az üzenetét. Talán túl régi és más ritmusú mint a maiak amiket megszoktunk/megszoktam.