Száll a kakukk fészkére

One Flew Over the Cuckoo's Nest

2019.07.13 ZozArt89

Ezt a filmet úgy ahogy van totál eltalálták. Egy igazán kiváló kis könyvadaptáció lett. Jack Nicholson figurája brutálisan elmeroggyant. Szinte mondhatni eggyé vált a karakterével.

2015.09.29 Loborg

A régebbi filmek közül az egyik kedvencem , bár a 70 - es évekbeli filmek nekem már túl régiek szoktak lenni ahhoz, hogy élvezzem őket 8ez lehet az én hibám). Lehetséges, hogy ezt is azért szeretem annyira, mert a könyvhöz képest egészen más szemszögből mesél. Mindenesetre nagyon szeretem.

2017.05.30 vivikejencikelara

Néhol vicces de igazán komoly filmről beszélünk. Sajnos a legnagyobb igazságokat tárja elénk. Nicholson-nak a legnagyobb alakítása az ebben a filmben van. Zseniális!

2017.08.15 czigler.nora

Nem éppen egy laza hétköznap délutáni filmecske, mert nagyon nehéz és mély tartalmú. Zseniálisak a színészi alakítások, a történet szinte ijesztő..kötelező

2015.11.21 irongozu

Jack N egyik legjobb szerepe. Nagyon hitelesen alakít.

2019.07.10 iq.csabi

Nagyon különc film. Nagyon tetszett. Mindenkinek ajánlom.

2016.02.21 Adepto

Nagyon jó film, bár elképzelhető, hogy az általam korábban olvasott kritikák miatt túl nagyok voltak az elvárásaim. Az alakítások valóban zseniálisak, a sztori is különleges lüktetéssel bír (bár nem tudom a könyvvel összehasonlítani, mert azt nem olv... Több

2017.06.01 jencike1985

Jack Nicholson nagyon jól alakította karakterét. De melyik filmjében nem? Nagyon sok jelenet felkavaróan hatott rám. Nagyon erős film lett. Azt hiszem minden valamire való embernek ezt látnia kell.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

A regény tökéletes. A film majdnem tökéletes. Mintha Nicholsonra írték volna ezt a szerepet is, egyszerűen annyira tökéletesen van megőrülve itt is, hogy hogy már azt gondolná az ember, h neki ez a természetes léte és a mindennapok normalitása a színjáték :D Persze nem. Nem?

2021.12.11 Péter Fazekas

Egy igazi remekmű.

2016.01.25 juhasz-david93

Csodálatos alkotás, minden túlzás nélkül egyike a legnagyobb amerikai filmeknek. Nem véletlen, hogy ez egyike annak a három filmnek, ami az összes fontosabb kategóriában bezsebelte az Oscart :)

2018.11.25 lauralaura

Elképesztően erős dráma, az egyik legjobb film Milos Formantól. A főszereplő Jack Nicolson játéka természetesen itt is lenyűgöző! Csak ajánlani tudom ezt a filmet, nagyon érdekes korképet (is) fest!

2017.05.17 Zoer8993

Ez a film minden tekintetben igazán kiváló. Elsősorban kiemelném, hogy a színészek valami fergeteges módon alakítottak ebben a filmben, nem vitték túlzásba és pont elérték a kellő hatást. Nagyon tetszett annak ellenére, hogy nem mai film.

2016.04.11 Elkoo

Zseniális film,csak ajánlani tudom mindenkinek.