Száll a kakukk fészkére

One Flew Over the Cuckoo's Nest

2016.04.19 Kata

Ez a film egyszerűen zseniális. Nem egy könnyen emészthető, nagyon elgondolkodtató film a ma is aktuális társadalmi kérdéseket mutatja be és keres rájuk választ. A szarkasztikus humor a film védjegye. Kevés ilyen eredeti és megható sztorit látni.

2016.01.05 [email protected]

Elképesztő ahogy ez a film kifejezi magát amihez hozzájárul a színészl hatalmas tehetsége. Sokatmondó összetett film amit érdemes többször is megnézni hogy a részletekre odafigyelhessünk.

2015.12.28 Zsu99

J. Nicolson egyik legjobb filmje. Hihetetlenül meggyőzően és kiválóan alakít benne, ami által a cselekményben benne érzi magát a néző. Legalább egyszer érdemes megnézni!

2017.08.04 JanneAhonen

A valaha volt egyik legjobb film amit készítettek. A színészek zseniálisan játszanak, főleg Louise Fletcher, akitől ez szerintem ez a legjobb alakítás valaha a filmvásznon. A történet kiválóan mutat rá bizonyos problémákra az egészségügy terén, de e... Több

2017.07.10 Kadinta

Sokan mondják, hogy a Remény Rabjai minden idők legkiválóbb filmje. Szerintem ez minimum megosztott elsõ helyet érdemel.

2022.09.03 ekkam

Ehhez a filmhez azért fel kell nőni, mert épp ésszel felfoghatatlan, ami itt történik. Fantasztikus színészek segítségével teljesen beleélhetjük magunkat egy sokak számára ismeretlen világ borzalmaiba.

2015.02.10 James Pond

Először megnéztem a filmet, aztán elolvastam a könyvet, újra megnéztem a filmet. Jack Nicholson nálam a jelenleg élő színészek legnagyobbja. Aki ezt a filmet még nem látta, azért óvatosan nézze. Minden egyes színész külön - külön is megérdemelne egy ... Több

2018.08.29 Barnabii44

Egy nagyon erős dráma mind a filmet ésa könyvet ajánlom.

2017.03.23 KatalinGulyas1982

Sosem felejtem el Jack Nicholson félelmetesen valósághű alakítását!

2015.02.15 laszlototh

Ez a film kiváló példa arra, hogy egy jó filmbe nem szükséges mindenféle effekt és akció! A színészek remek alakítást nyújtanak.

2015.01.26 marica

Ebben a filmben minden jó! Nagyszerű regényből íródott méltó forgatókönyv, csodálatos rendezés, fényképezés, zseniális színészi játék, nemcsak a csodálatos Jack Nicholsontól, hanem a mellékszereplőktől is. Maradandó élményt nyújt, időnként újra is kell nézni, annyira jó!

2017.02.02 levus02

Nagyon tetszik, ugyanis keveredik benne a nevetés és a szomorúság érzete. A felét végig nevettem, de a másik részén engem komolyan elgondolkoztatott. Ha más nem, akkor legalább egyszer mindenkinek ajánlott megnézni :) A korához képest eléggé leköt

2016.03.16 ZsoltSon

A Száll a kakukk fészkére kiváló példa arra, hogy egy jó filmbe nem szükséges mindenféle effekt meg vizuális orgia, hogy élvezhető legyen: elég, ha van egy jó történet (köszönjük, Ken Kesey), egy jó rendező (köszönjük, Forman) és egy jó színész (kösz... Több

2015.03.31 Dcorp1963

Hátborzongató, de mégis remek mű! Kőkemény hangulata van a filmnek, és ez hozza az egész filmet a mélypontra. Imádom!