Szigorúan bizalmas

L.A. Confidential

2016.10.20 kernernoemi

A szereplőválogatás magáért beszél, érdemes megnézni, mert nagyon izgalmas krimi, nagyszerűek a szereplők megnyilvánulásai és a fordulatok. Érdekes és érdekfeszítő jelenetekkel teli, fordulatos film. Tudom ajánlani!

2015.12.29 sepsiklaudia

ez az egy krimi amit szeretek, mert ennek a történeti szála nagyon girbegurba nagyon nagy figyelmet követel magának egyfolytában ezért nem unalmas

2015.03.11 july

A könyv után kicsit többre számítottam,de ettől függetlenül egész jó film. Jó a szereposztás, igazi krimi, a többszálon futó történet teszi izgalmassá.

2015.10.30 spikeZ

A Kínai negyedet én jobban szerettem. Nincs megoldás, nincs nagy befejezés, a korábbi film nekem sokkal jobban adja vissza a kor hangulatát, ha már azt várjuk ettől a filmtől. Lehet szeretni a színészekért, de mindegyikőjüknek van ennél nagyobb alakítása. Sajnos a film megmarad a középszerűség határán.

2015.03.31 trueblood

Leszámítva egy két roppant unalmas és vontatott részt, fordulatos, eseménydús kis krimi ez. Jó az alaptörténet, és, hogy közepetájt már elkezd gyanakodni az ember, hogy valakivel valami nem stimmel, de persze nem tudja kivel és, hogy mi a bibi :-D A... Több

2015.10.14 Gríz

Hamis amerikai film a hamis álomgyárról. Nekem egyáltalán nem tetszett. A 50-es éveket szerintem egyáltalán nem idézi meg, egyáltalán nem világos számomra, hogy lehetett a Szigorúan bizalmasból kultuszfilm.

2015.02.19 petrad1

kevin s. itt is jó, kim b. pedig...min. 4csillag

2015.03.22 klaumau

Nincs üresjárat benne. Még a lassú jelenetek is teljesen jók. Amikor a végén összefognak ketten, az meg mindent visz. Igazi jó zsaru rossz zsaru, de ez tényleg baromi jó, és nem klisés.

2014.11.19 SuperBoi

Curtis Hanson legjobb rendezése. A forgatókönyv szuper, a díszletek is fantasztikusak. Kevin Spacey-t még órákig elnéztem volna, de kevés szerepén kívül egész egyszerűen nem tudok fogást találni a filmen. Krimikedvelőknek kötelező!

2020.06.07 tibi

Szigorúan nézendő film, nagyon szép autók első osztályú színészekkel.

2021.07.15 Gábor Lénárt

Elnézést, senkit nem szeretnék bántani. De akik a kommenteket írják, megnézték a filmet? Biztos, hogy ezt? Mert én pl. olyat olvastam, hogy "pörgős", "több szálon futó", "izgalmas", "figyelni, koncentrálni kell". Akinek ez a film pörgős, az nagyon le lehet szedálva.

2018.02.15 Peterfal

Nem érdemes a mai filmekhez(!) hasonlítani. Végig figyelni kell(én még jegyzeteltem is-:) .Fordulatos,izgalmas film kiváló színészi játékokkal.