Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Vélemények: Szigorúan bizalmas (1997)

elekm90   2020. 12. 15.

Szórakoztató és profin összerakott akció-krimi keverék, a készítők nagyon jó munkát végeztek az 50-es évek világának vászonra vitelében. A sztori nincs túlgondolva, de nem is szögegyszerű, a szereplők érdekesek, annak ellenére, hogy nem igazán kedvelhetők (talán egyedül Russell Crowe).

Puncs   2019. 03. 14.

Az egyik legjobb több szálon futó krimi. Nagyon jól összerakott, minden percében mozgalmas. Végig fenntartja a feszültséget a kegyetlenül hosszú játékidő ellenére is. Remekül adja vissza az ötvenes évek Hollywoodjának csillogó, ámde a felszín alatt m... több»

Deku   2017. 07. 17.

A történetet rendben lehozták és szépen megvalósították de nem az én stílusom volt. Remek volt Kevin Spacey de nekem nem hozta az egész sztori a várt hatást.

hsanya182   2016. 12. 08.

Szerintem jól sikerült kivitelezni, amit a film ki akar fejezni, nekem mégis vontatott volt ez a józsarus-rosszzsarus történet, egy eszes és egy erős zsaru nagynehezen leleplezi a korrupt rendőröket, és a látszat a végén olyan lesz, amilyennek majd a... több»

Berto49   2016. 05. 28.

Meg kell adnom rá a zseniálist, mert utánaolvasva tényleg annyi filmes élmény van ebben a moziban, amennyi kevés más darabban található. James Ellroy Los Angeles tetralógiájának egyik darabját, amely a drasztikus húzás után is 500 oldalas maradt, rag... több»

Sabnock Sanatory   2019. 08. 30.

Szövevényes, izgalmas, akciódús thriller, és megmondom őszintén, mindenki jól játszott benne. Pedig Kevin Spacey kifejezetten nem a kedvencem. Russel Crowe most is zseniálisan hozta a karaktert.

Laci000   2015. 06. 03.

Szövevényes történet, sok név, sok adat, a szálak összefutnak. Russell Crowe kiválót alakít, nagyon jó színész, de a filmet magát átlagosnak tartom. Végig pörög, nem unalmas, oda kell figyelni, hogy követni tudjuk az eseményeket, de mégis valamiért n... több»

pisti18   2015. 03. 01.

Rettentően jó film. Érdekes karakterek, csavaros sztori. A világ egyik legjobb krimije.

Zsofi821   2015. 04. 26.

Ebben a filmben is felejthetetlen szerepet nyújt Spacey, mint tenyérbe mászó képű rendőr. Nincs üresjárat, remek forgatókönyv és karakterisztika. Ajánlom mindenkinek!

sepsiklaudia   2015. 12. 29.

ez az egy krimi amit szeretek, mert ennek a történeti szála nagyon girbegurba nagyon nagy figyelmet követel magának egyfolytában ezért nem unalmas

kernernoemi   2016. 10. 20.

A szereplőválogatás magáért beszél, érdemes megnézni, mert nagyon izgalmas krimi, nagyszerűek a szereplők megnyilvánulásai és a fordulatok. Érdekes és érdekfeszítő jelenetekkel teli, fordulatos film. Tudom ajánlani!

Mulds   2016. 06. 11.

Nagyszerű munka lett, néhol erősebb jelenetekkel de mégis számomra pont emiatt a pár erősebb jelenet miatt volt kedvelhető. Nincs is panasz ennél a filmnél semmire.

mrfaktor   2016. 04. 30.

Egyik kedvenc krimim. Végtelenül okos forgatókönyve van, még a jelentéktelennek látszó jelenetek is értelmet nyernek a film során, úgyhogy érdemes figyelni, mert sokszor nem egyszerű összerakni a puzzle darabkáit. Nekem is csak sokadig nézésre ment. Kár, hogy a legjobb film Oscar díját nem nyerte meg.

tooker   2019. 01. 16.

Talán a parádés szereposztás miatt állja meg a helyét ennyi idő után is a Szigorúan bizalmas. Kevin Spacey, Russell Crowe, Kim Basinger és Danny DeVito nevei furcsán hangoznak egymás mellett, de mégis nagyon jók együtt.

july   2015. 03. 11.

A könyv után kicsit többre számítottam,de ettől függetlenül egész jó film. Jó a szereposztás, igazi krimi, a többszálon futó történet teszi izgalmassá.

trueblood   2015. 03. 31.

Leszámítva egy két roppant unalmas és vontatott részt, fordulatos, eseménydús kis krimi ez. Jó az alaptörténet, és, hogy közepetájt már elkezd gyanakodni az ember, hogy valakivel valami nem stimmel, de persze nem tudja kivel és, hogy mi a bibi :-D A... több»

petrad1   2015. 02. 19.

kevin s. itt is jó, kim b. pedig...min. 4csillag

klaumau   2015. 03. 22.

Nincs üresjárat benne. Még a lassú jelenetek is teljesen jók. Amikor a végén összefognak ketten, az meg mindent visz. Igazi jó zsaru rossz zsaru, de ez tényleg baromi jó, és nem klisés.

tibi   2020. 06. 07.

Szigorúan nézendő film, nagyon szép autók első osztályú színészekkel.

Peterfal   2018. 02. 15.

Nem érdemes a mai filmekhez(!) hasonlítani. Végig figyelni kell(én még jegyzeteltem is-:) .Fordulatos,izgalmas film kiváló színészi játékokkal.

tamas84   2016. 07. 20.

Mestermunka. Remek krimi, a forgatókönyv nagyon jól felépíti a történetet. Tökéletes a noir hangulat megidézése, a színészek zseniálisak. Egyszerű a döntés: 5/5.

spikeZ   2015. 10. 30.

A Kínai negyedet én jobban szerettem. Nincs megoldás, nincs nagy befejezés, a korábbi film nekem sokkal jobban adja vissza a kor hangulatát, ha már azt várjuk ettől a filmtől. Lehet szeretni a színészekért, de mindegyikőjüknek van ennél nagyobb alakítása. Sajnos a film megmarad a középszerűség határán.

Gríz   2015. 10. 14.

Hamis amerikai film a hamis álomgyárról. Nekem egyáltalán nem tetszett. A 50-es éveket szerintem egyáltalán nem idézi meg, egyáltalán nem világos számomra, hogy lehetett a Szigorúan bizalmasból kultuszfilm.

SuperBoi   2014. 11. 19.

Curtis Hanson legjobb rendezése. A forgatókönyv szuper, a díszletek is fantasztikusak. Kevin Spacey-t még órákig elnéztem volna, de kevés szerepén kívül egész egyszerűen nem tudok fogást találni a filmen. Krimikedvelőknek kötelező!