Terminál

The Terminal

2016.09.19 Vviktor

Jó humorú, jól összerakott film csupa jó, profi szereplővel. A cselekménye is ötletes, magával ragadó. Egy perce sem volt unalmas, igazi élmény volt megnézni!

2016.06.22 punktum

Annak ellenére, hogy egy helyen játszódik a történet elégmozgalmas és látványos film. Remek a humora.

2015.10.05 Siriusalias

A film a sajátos hangulata miatt szórakoztató, a színészek pedig nagyon jók benne, főleg Stanley Tucci. Érdemes megnézni egy hideg éjszakán egy pohár forró itallal.

2016.02.24 BlaBlaBla

Nagyon kedves kis film. Történet végtelenül egyszerű, de pont az adja a különlegességét. Kiváló a hangulata, remek poénokkal, amikor tolja azt a rengeteg bevásárlókocsit az fenomenális.

2016.04.10 juliS

Nagyon megható a maga abszurditásában, milyen könnyedén megkérdőjeleződhet az ember identitása, és mégis, milyen stabil tud maradni személyiségében még az ilyen tragikus események során is. Ilyenkor ismerszik meg az, ki a jó ember, ki a rossz, ki segít ilyenkor, s ki dönt úgy, hogy az érdekei felülírják az emberségét.

2015.11.30 ZsozS

Annyira jól játssza ezt is Tom Hanks, hogy végig sajnálja az ember. Már-már bosszantó. Stanley Tucci-nak külön elismerés. Jó poénok, Remek hangulat. Szép munka.

2018.03.27 Rowena430

Az egyik kedvenc filmem, amióta először láttam és ez a sokadik újranézésre sem változott. Szórakoztató és fordulatos, de kellően érzelmes pár helyzetben, amitől csak még jobb lesz. Tom Hanks alakítása zseniális, nem értem, hogy ezért miért nem kapott Oscart.

2015.02.02 lmarci

Tom Hanks bármit el tud játszani, ez a film is bizonyítja. Nem tudom, ki lehetett még esélyes erre a szerepre, de vele tuti bukás lett volna a film. Maga film kedves, többször is nézhető, néhol humoros, keserédes.

2014.10.06 Bulki

Ennek a filmnek úgy sikerül a fantázia irányába eltolni a történéseket, hogy eközben mindannyian tudjuk, miről van szó, és ennek mennyire valós alapjai is lehetnek. A film nagyon érzékletes utalásokkal vezet rá minket, hogyan tud egy ember érdektelenné válni a bürokrácia gépezetében.

2015.11.03 JamesBont

Bár Spielberg és Tom Hanks, azért ez a film mégis felejthető marad. Látszik, hogy valamit nagyon akar mondani, de a kivitelezésben valahogy habkönnyű marad. Vagy ha pontosabb akarnék lenni, olyan keserédes lesz, ami drámának túl könnyed, vígjátéknak túl borús, s valahol a mélyrétegekben ettől lesz középszerű.