Terminál

The Terminal

2017.07.23 Lonka

Nagyon kedves film a szívemnek, szerintem pazar a története és a sínészi játékok sem mindannapiak. Catherine bomba nő és a kis takarító papa karakterét is nagyon eltalálták.

2017.12.10 Greeta

Nem tudok betelni a filmmel. Elmondás alapján elég uncsinak tűnhet a sztori, de nem így van. Tom Hanks korunk legnagyobb férfi színésze és ezt a filmben is bizonyította.

2016.06.19 Timcsi

Kiváló film, csak ajánlani tudom! Imádom a humorát, de alapvetően egy kőkemény dráma. Miután megnézem mindig egy kicsit depis leszek.

2019.04.14 petraszab

Imádom az esetlen karaktereket, akit a szárnya alá venne az ember. Tom Hanks csetlő-botló énjét öröm volt nézni. Helyenként humoros volt, másutt a drámai és szívszoritó énjét hozta ki az emberből.

2019.06.01 kevelin

tom hanks egyik olyan filmje amit képes voltam végignézni. elismerem a munkáját ls valüban hatalmas színész de volt több olyan filmje is amin csak szenvedtem. ebben viszont számomra is szuperül alakítja az elveszett utast. mellesleg mi kelet európaia... Több

2023.08.21 Di Canio

Ha adták a tv-ben, mindig megnéztem, jó kis vígjáték, amolyan kötelező film-féle.

2018.03.18 hackerjulcsi

Szórakoztató módon hívja fel az emberi találékonyságra a figyelmet. Nagyon érdekes folyamat, ahogy a főhős beilleszkedik és igazodik a terminálhoz és annak törvényeihez. A bürokrácia még mindig teremt hasonló lehetetlen helyzeteket egyébként.

2018.04.11 Annuska

Szuper kis film, nem is értem aki azt írja rá, hogy unalmas. Tény nincsenek benne akció jelenetek, senkit se lőnek le, még is nagyon szerethető a története és a poénok is ültek.

2020.09.25 belavagyok

A történet mögé kell látni. Egy mély és elgondolkodtató történet, amelyben van jókora humor, de a zsepit se tegyük távol magunktól.

2017.10.18 SzFa

Sajátos humorú film, nekem tetszett. Kicsit szatíra, paródia is. A történet egyedi és némi valóság alapja is van. A karakterek jók, a megvalósítás is remek.

2019.01.16 szabomarc

Nagyon érdekes alapkoncepció, nekem nagyon tetszett az ötlet. A történetvezetés és a színészi játék sem hagy kívánnivalót maga után, nagyon tetszett az egész film, ajánlom mindenkinek!

2020.09.13 HanGa

Zseniális egy film. Mikor megy a tévében mindig leragadok ott. Elgondolkodtató a története, hogy mennyire különbözőek is vagyunk és fogadjuk el úgy a másikat ahogy van.

2023.08.27 Ergit

Egy életrevaló embert megakasztanak céljában...

2016.09.17 HannaK

A filmtörténetem egyik csodája a film. Annyira apró jelenetekkel és gesztusokkal apellál, hogy pazar.