Terminátor 3. - A gépek lázadása

Terminator 3: Rise of the Machines

Kristanna Loken a temetői jelenet felvételekor a rengeteg futás miatt rosszul lett, így a halottaskocsira történő felugrást már nem tudta végrehajtani, azt egy kaszkadőrnő csinálta helyette.Szerző: Bogi87

Kristanna Loken felkészülése során 7 kg izmot szedett magára.Szerző: Bogi87

A filmből többféle videójátékot is készítettek.Szerző: Bogi87

A Terminator-trilógia mindegyik részében ugyanaz a benzinkút látható, ugyanabból a szögből vették fel őket, ahogy a halálosztó felül egy motorra és elhajt jobbra.Szerző: Bogi87

A Skynet-jelenetsornál látható két légibázis, amik a valóságban is léteznek, az egyik Spanyolországban van, a másik Törökországban található.Szerző: Bogi87

Az Ítélet Napja 2004. július 24-én, 18.18 percre esik.Szerző: Bogi87

Azt a jelenetet, amikor Kate és John a furgon hátuljában beszélget összesen négy nap alatt vették fel, ám a napok között hónapok teltek el.Szerző: Bogi87

Az autós üldözés összevágása hosszú időt vett igénybe, fél évig tartott.Szerző: Bogi87

Ennek a filmnek volt a világon a legnagyobb előre jóváhagyott költségvetése, 170 millió dollár. Szerző: Bogi87

James Cameron nem vett részt a film elkészítésében, viszont most is producerként vett részt.Szerző: Bogi87

A Cessna száma a hangárban és a felszálláskor eltér egymástól.Szerző: mamiéstöti2

Jeri Ryan is esélyes volt T-X szerepére.Szerző: mamiéstöti2

John Connor szerepét Shane West szerette volna.Szerző: mamiéstöti2