Terminátor - A halálosztó

The Terminator

2019.04.06 MidoD7

Pedig nem túlzottan kedvelem az ilyen robotos filmeket. De tetszett. A karakterek nagyon jól játszanak, a látványvilág is jól kidolgozott. Megáll az idő, úgy telik el az egész film. Megéri megnézni többször is.

2018.04.05 Milanman

Akkora klasszikus, hogy a másikat a fal adja! Minden elemében korszakalkotó alkotás, a 80-as évek egyik igazi csodafilmje, Schwarzenegger top 3-as, ikonikus karaktermegformálásával.

2021.08.12 Filmimado

Nagyon jó!

Igazi klasszikus. Nagyon tetszik, Schwarzenegger igazán jó a szerepre, nem beszélve Linda Hamiltonról is. Nagyon jó film, az egyik legjobb.

2021.05.27 stewie_griffin_2005

James Cameron egyik mesterműve

Milyen régi, és mennyire jó még mindig. Szinte minden elhangzó mondatnak a filmben van értelme, a rendezés is zseniális, James Cameron legjobb filmje a 2. résszel együtt. Sarah szimpatikusabb, mint a 2-ben, mert itt még nem az a “kemény nő”. Vannak, akik szerint ez részben horror/thriller film, nos igazuk van, több elem emlékeztet a horrorfilmek elemeire. A második résztől hangulatilag jobb, viszont akció terén a második jobb. Egyike a kevés, általam 10/10-esnek tartott filmeknek.

2017.06.15 dulkap

Mai szemmel nézve a maszkok sok esetben inkább tűnnek viccesen műanyagnak, mint élethűnek, de a bőr nélküli robot már akkor is bitang erősen nézett ki. Maga film pedig klasszikus 80-as évek akciófilmje a jobbik változatokból. Pörgős akciójelenetek, j... Több

2018.07.10 Norbi

Az ötlet nagyon egyedi és jól kivételezett volt. Mára már nem nagyon állja meg a helyét , de ettől függetlenül egy nagy klasszikus, ami kötelező minden akciófilm rajongónak.

2024.02.07 Schumy1

Minden idők legjobb kultfilmje az akciófilmek terén. Nagy újdonság volt annak idején, s remek még a mai napig is. Megunhatatlan.

2019.07.15 ZozArt89

Visszaemlékezve ez a film csodás volt de ha az ember ma megnézi azért látja, hogy mennyire gagyi hatású tud lenni némely motívuma a filmnek. De ettől függetlenül is pörgős, akciódús és izgalmas.

2018.07.23 Kis Anna Kinga

A legjobb Terminator film az összes közül. Tudom mindenki a 2.-at imádja, de nekem ez az igazi, amiben olyan a hangulat meg minden, amitől tényleg Terminator. Félelmetes volt és az is marad. Alapmű volt és lesz. Arnold pedig a legnagyobb, amihez nyúl... Több

2018.03.08 Terminátor6

Ennek a filmnek a hatására kezdtem el súlyzózni. Emlékszem arra a napra, mikor egyedül voltam itthon és mivel sokan kultusz filmnek tartották, gondoltam meglesem. A hangulata nagyon tetszett, egy percig se untam, sőt, mikor végeztem vele nekiláttam ... Több

2016.05.21 Vadgazda

Az első terminator az igazi! Jól átgondolt alapsztori, érdekes utópia, jó színészek és kiváló effektek a korhoz mérten. Gyerekkorom egyik meghatározó filmje, nagy kár hogy a folytatások tized ennyire se sikerültek jól.

2016.08.02 VFTS

Stílus teremtő film volt. Látványos és jó a történet, de a második rész egy kicsit elhalványította. Arnold is ezzel a szereppel vált igazi klasszikussá és még azt is megtanultuk, hogy vissza fog térni.

2015.07.26 one1970

Igen az 1. rész sötét hangulatú, totál Halálosztó feelinges és poénmentes a 2. résszel ellentétben. Tényleg remekül visszadja a punk-korszakot, habár örülök h. nem abban születtem bele.:)_Bár akkor még minden eredetibb vt az emebri kapcsolatok, azérz... Több

2015.07.11 moony5972

Jó a sztori, elgondolkodtató, olykor vicces, izgalmas, megvan benne minden, ami kell. Nagyon izgalmas film és egyben látványos is, fantasztikus történettel. Nekem tetszett csak ajánlani tudom.