Terminátor - A halálosztó

The Terminator

2015.10.15 Sodanth

I'll be back...

Bezony kevés olyan film van, ami stílusteremtő James Cameron két filmje az egyik legjobb példa rá. Adott egy ügyes kanadai rendező, aki soha életében nem járt filmművészeti iskolába, fizikát tanult az egyetemen, de gondolta ha már leköltözött Los Ang... Teljes kritika

2021.06.29 Kósa Bence

James Cameron színre lép. Ez volt az első nagy sikere. A Terminátor az etalon, hogyha robotos filmet akarsz (tudom, ez egy kibernetikus organizmus). A T-800-as egy ikonikus karakter. Sajnos ezt a bravúrt csak a következő két rész hozta. Igen, én szeretem a harmadik filmet.

2016.11.06 goat2000

Az egyik legjobban sikerült filmalkotás. Arnold Schwarzeneggerre nagyon illett a terminátor szerepe. Ez egy régi nagy klasszikus, a folytatások is nagyon jók lettek.

2015.02.02 Vitya

az egyik kedvencem. bármikor szívesen megnézném újra, szórakoztató és jó a sztori is. aki még nem látta annak javaslom megnézni.

2015.10.20 Blindspot

Oltári nagy alkotás! Szinte már-már hibátlan műremek. Először majdnem azt hittem, hogy elaltat a film aztán hirtelen gondolt egyet és teljesen magával ragadott az a világ amibe eme alkotás által belecsöppentem. Szerethető a sztori és a karakterek is.

2015.06.22 Tomi

Egy jó akciófilm a 80-s évekből Schwarzeneggertől. Szerintem ez az egyik legjellegzetesebb filmje. A korához képest érdekes ötletek vannak benne a jövővel kapcsolatosan és a történet is érdekes. Mindenképp érdemes megnézni

2015.03.31 Fildi

Van Arnold S.-nek ennél jobb filmje is, de nem rossz szerintem. Vannak valóban jó akciójelenetek. Viszont ahhoz képest, hogy akciófilm, vannak benne vontatott részek. Mindenesetre látványos, és nagy részben szórakoztató.

2015.06.11 veszi.peter

Örök klasszikus a Terminator. Arnold-ot és ezzel a filmmel tudom összekötni. Remek alakítás. A film pedig előrevetíti a mesterséges intelligencia fejlődését, úgy, hogy ez még csak a 80-as években készült...

2016.04.23 KrisztiEsLaci

Az egyetlen, és igazi Terminator! Minden folytatása szánalmas gagyinak tűnik mellette! Jól hozza a baljós, kegyetlen világvége hangulatot, amit a második részben már elbohóckodtak, a többi meg kritikán aluli agymenés. Ez a rész viszont a jó öreg Arnold egyik legnagyobb filmje!

2015.11.02 FilmesPéter

Nagyon jó a Terminator, ez annak köszönhető, hogy a zseniális 1. rész után elkészítettek egy még zseniálisabb 2. részt, amit azért kevés film tud megcsinálni, hogy jobb a folytatás, mint az 1. A későbbi új folytatásokkal szemben ez a 2 tényleg alap, és mindenkinek ajánlom, mert nagyon összeszedett az egész.

2016.11.07 tjanika

Egy örök klasszikus. Jó történet, jó megjelenítés. Kedvenc ebben a műfajban.Arnold jól játszotta a szerepét, egyik legjobban ráírt karakter szerintem.Nem tudom melyik jobb,ez vagy a 2. rész.

2016.04.21 johnny87

Na ez egy igazi klasszikus.Imádom szeretem ettől a filmtől indult el a minöségi sci-fi. James Cameronnak pedig beindította a karrierjét. Emlékszem gyerekkoromba mindig ezt néztem.A főhősnő nagyon karakteres.A story nagyon erdeti és félelmetes a terminátorokkal együtt.

2015.04.20 th13f89

Igazi klasszikus film, a mai napig nézhető, egyszerűen nem fog rajta az idő, Schwarzi a tökéletes terminátor, az egysoros szövegeivel és a rezzenéstelen arcával. Némelyik akciójelenet még ma is megállja a helyét, Cameron jól összerakta a filmet.

2016.04.04 Gergely Varju

Nincs 100 szó egy főszerep, színészi eszközök hiányoznak. A történet erejét inkább a második rész adja. Egy az akkor sorozatban jövő akciófilmek közül. A kult státuszt jelentős részben a közvetlen folytatásnak köszönheti. A későbbi epizódok viszont rombolják a sorozat megítélését.