Adaline varázslatos élete

The Age of Adaline

2016.03.24 Kiccsi7

Kellemes film, szerintem ötletes a sztori. A főszereplő nagyon szép. Kicsit hirtelen ért a végén a "megoldás", de szerethető film.

2015.11.26 Niki88

Valóban varázslatos ez a film. Balke igazán magával tudott ragadni a bájával,a szerethető karakterével,nem játszotta túl a romantikus részeket és rendesen sajnáltam amikor balesetet szenvedett. Tetszettek a visszaemlékezős részek.

2015.12.09 Zsu99

A film meseszerű Ötletes a történet De összességében kissé vontatott lehetne pörgősebb. A színésznő színészi tehetsége sem győzött meg. Az előzetes hez képest csalódás volt a film.

2015.11.26 Elemer.K

A filmet mindenképp ötletesnek tartom,mert olyan témát dolgoz fel ami nem egy tömegcikk.Az,hogy túl sok benne a romantika és,hogy a végére minden happy end lesz az már annyira nem jött be.Romantikába gazdag szóval aki szereti ezt a stílust annak remek film lesz,nekem csak közepes lett.

2022.10.16 ChironIcon

Akik imádják a végtelenül romantikus filmeket, és akik elvesztették a szerelembe való hitüket, azoknak kötelező ez a film. Csodás történet az igaz szerelemről. A főhősnő természetes bájt és eleganciát sugárzó karakterére tökéletes választás volt Blak... Több

2022.12.19 Rics

Ilyen oldalról gondolkodtam már az életről. Mély film.

2015.06.23 Dancer

Az egyik legjobb romantikus film, amit idén láthattunk. Tökéletes gondolatmenet. A film vége elég kiszámítható volt, de ennek ellenére nekem nagyon tetszett.

2018.07.09 Trk_Virag

Nem egy szokványos romantikus film. Érdekes. Még ha nem is valami pörgős a cselekmény leköti az embert.

2018.06.19 Zsvarhalmi

Melankólikus, romantikus film, amin eltűnődik az ember. A színésznő hozza a karaktert, jól alakít, meggyőző és hiteles. Moziban kellemes kikapcsolódás volt.

2017.10.23 swiftie13

Nagyon jó film, érdekes témát boncolgat. Egy kicsit sablonossá válik a közepe felé, de a befejezés szerintem nagyon jó, ugyanis Adalinenak végül megadatott az, amire a legjobban vágyott.