Amityville: Az ébredés

Amityville: The Awakening

2017.08.24 marklar

Azt hiszem, hogy a története nem igazán sikeredett kifejezetten "ütősre", ennek ellenére egy igazi ékszer lett a filmgyártás történetében. Nagyon jó a képi világa, egyszerűen ez az a szempont amiben a film szerintem remekel. Egyszerűen nagyon átélhető atmoszféra teremtő ereje van az egésznek.

2017.08.27 Alphik

Hát, elég nagy csúszás lett belőle, ami a megjelenést illeti, de szerintem megérte rá várni. Látszik, hogy egy rendkívül kiérlelt alkotás lett belőle, amit a műfaj kedvelőinek igazából kötelező látnia. :) Egyszerűen egy lélegzetvételnyi időt sem hagy végig pattanásig ki van tartva a feszültség, az ideglelés.

2019.05.25 Antalné Anett

JOBBRA SZÁMÍTOTTAM!

2018.01.04 Móni

Nekem tetszett a film. Cameron Monaghan nem jutott túl sok akció dús szerephez, de az biztos, hogy félelmetes volt az alakítása, legalábbis szerintem. A történetet még kicsit ki lehetett volna dolgozni. A barátok a suliból nem voltak túl számottevőek, és az édesanyjuk gondolatai is megértek volna még egy kis időt.

2017.10.22 celabro

2 napja volt szerencsém moziban megnézni a filmet. Számomra nem volt annyira élvezhetetlen mint sokak számára. Közepes alkotásnak mondanám. Egyszer meglehet nézni.