Amityville: Az ébredés

Amityville: The Awakening

2024.04.28 Krisz

Alulértékelt filmnek tartom. Bár mivel nem készült hozzá szinkron, ezért talán nem annyira népszerű. Pedig elég para film. A csávó főleg nagyon durva benne. Oké, a főszereplő csaj elég sz*r színész.

Egyszerűen nagyon gyenge és hiteltelen, rossz koncepció alapján megcsinált misztikus horror. Horror, ami csak nyomokban tartalmaz félelmetes tartalmat. Nem találtam semmilyen pozitívumot. Ja, csak annyit, hogy egyszer vége lett, és gyorsan leírom a véleményem, mielőtt elfelejtem.

2017.12.27 indingo

A megtörtént esemény annyi a filmben, hogy a település valóban létezik egy olyan házzal, ahol furcsaságok történtek és ennyi. A film nekem nem tetszett erős fikció.

2017.10.16 HE7EDIK

Ez mi akart lenni? Nem csoda, hogy annyit tologatták az időpontját. Ez a filmiparban jót sosem jelent.

2020.10.12 Ildikó Bacskai

Egyszer meg lehet nézni

Nem lett a film a kedvencem, se a zenéktől se a látványtól se a szereplőktől nem ájultam el. Talán az előző filmek már annyira elvitték ezt a szorit, hogy kicsit lerágott csont érzése van az embernek DE: ha egy laza mozis estén egy horrort akarsz betenni, egyszer teljesen nézhető film.

2018.01.21 MKristijan

Ami leginkább megmaradt benne, az a főszereplő darkba burkolt, rózsaszín alsóneműs feneke. Az igazán maradandó volt, indokolatlan, de többször visszatapsolható. Maga a szituáció abszurd, de próbálkozásnak jó.

2020.10.19 jfruzsi97

Egyszer nézhető, elég lapos és kissé unalmas sztorival.

2017.09.21 SzFa

Moziban néztem meg a filmet. A film története jó, végig izgalmas volt. Túl sok félelmetes rész nem volt, de a hanghatasokkal itt is játszottak vagyis bele robban a képembe és attól ijesztő. A beteg sráctol frászt kaptam tényleg elég borzasztóan kimaszkirozták.

2017.08.30 Adepto

Több, mint 2 éve vártam ezt a filmet, mert mindig csak tolták és tolták a premier időpontját… Én Cameron Monaghan miatt akartam látni ennyire, mert ő az egyik kedvenc színészem (pl. Shameless, Gotham). Szerintem született tehetség, akinek habár „kis... Több

2018.01.12 Lord British

Gagyi, unalmas, semmiféle igazi horror-elemet nem tartalmaz. A karakterek papírmasék, mindenféle komolyabb jellem nélkül, a cselekmény banális és kiszámítható. Cameron Monaghan pedig menjen vissza Gotham-be, ott ezerszer jobb volt mint itt.

2018.07.25 kisssjanka

Nem mondom hogy alapvetően nem izgalmas a film de nagyon sok hiányossága volt. Legfőképp a sok sablon miatt nem adnám neki semmiképpen sem a maximális pontszámot.

2018.09.07 Timo93

Már nagyon vártam ezt a filmet mivel szinte az összes eddigi Amityvillehez köthető filmet láttam. Csalódtam. A történet jó, megvalósítás szörnyű. A jump-scarek nem félelmetesek inkább idétlenek. Amit végkép nem tudtam hova tenni, hogy mi szűkség rá, ... Több

2021.04.02 n,n,n

Hát én többször is próbáltam nekifutni, de sose tudott megfogni. Egyszer nézhető azért.

2017.10.08 Sheeny004

Nagyon vártam a filmet de sajnos, nem olyan lett amire számítottam! Maga a történet hibátlan, viszont több izgalom kellett volna bele, nem volt ijesztő, számomra kiszámítható volt nagyjából mi fog történni. Lehetett volna benne valami bocsánatkérés s... Több