A Belko-kísérlet

Smoking Barrels
2017/06/11

The Belko Experiment
A produkció tehát egyszerre tekinthető a "két szék között a padlóra" tipikus esetének és egy megbízható, másodvonalas horror-thrillernek: fókuszálhatunk arra, hogy humorban és intelligenciában sem üti meg az alapötlet alapján elvárható szintet, de arra is, hogy magabiztosan gyúrja össze filmes előképeit és sorolja fel azokat a stílusjegyeket, amelyeket egy kevés ambícióval, de annál nagyobb vérszomjjal rendelkező alkotásnak fel kell sorolnia. 6/10 Több

Creepyshake.com
2018/03/01

The Belko Experiment
Összegezve a dolgokat, a The Belko Experiment egy szórakoztató, vérgőzös akció-horror, amit a színészi játék, néhány egészen feszült képsor és az értő rendezés bőven az átlagos kategória fölé billent. De így is akadnak hiányosságai, melyek nem engedik, hogy feljebb nyújtózzon. Ennek ellenére visszatért a hitem McLean uraságba és remélem, következő munkája is legalább ilyen jó lesz.

Értékelés: 7/10 Több

Cinegore.net
2018/03/01

The Belko Experiment
Mindent összevetve a The Belko Experiment készítői remek munkát végeztek: sikerült egy kifejezetten szórakoztató, pörgős, de ugyanakkor tartalommal megtöltött filmet összehozni, mindezt úgy, hogy nem akar a másfél órás játékidőben, erőltetett módon világmegváltó gondolatokat közvetíteni. 8/10 Több

jerrycomovie
2018/11/30

The Belko Experiment (2016)
"A Galaxis őrzőinek rendezője néha forgatókönyveket ír, amelyekben zűrös szituációkba kergeti szereplőit és Michel Rooker fejét szétverik..." Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!