A buborék

David Duchovny
Pedro Pascal
Leslie Mann
Karen Gillan

Egy csapat színész és színésznő, akik egy hotelben buborékban rekedtek, megpróbálnak minden áron befejezni egy filmet.

(csd)

Rendező: Judd Apatow
Forgatókönyvíró: Judd Apatow, Pam Brady
Premier: 2022.04.01. | Netflix (2022.04.01.)

KULCSSZAVAK

2022.10.22 Török389133

Furcsa, hogy mindenki ennyire lehúzza ezt a filmet, nekem tetszett. Lehet, hogy csak az emberek elvárásai voltak túl magasak. Szerintem kifejezetten vicces volt, és sokszor jókat nevettem rajta.

2022.04.02 Anuika

a nap véleménye

Önreflexió a semmire

A Netflix legújabb saját gyártású egész estés filmje találó címmel rendelkezik. A buborék átlátszó hártyája alatt ugyanis kongó ürességet találni, ráadásul hamar az arcunkba is pukkad. Judd Apatow rendezésére nem mentség a Covid okozta elgyötörtség é... Teljes kritika

2022.04.03 e-batta

Kicsit sem vicces Apatow apatikus filmje

Még mindig reménykedem abban, hogy ez egy olyan áprilisi tréfa volt, aminek a kicsavart humorát nem vagyok képes felfogni, mert a film nagyon a Nézhetetlen kategória felé tendál. Tele van nagy nevekkel, és kivétel nélkül mind pocsékul játszanak. Vagy... Teljes kritika

2022.04.01 mártilány

Nem mondom, hogy rossz volt ez, mert túloznék, de Judd Apatowtól azért egy picit többet vár az egyszeri néző, különösen, ha belegondolunk, milyen filmeket tette le a műfajban korábban. Megnéztük, rendben van, elfelejtük, többet vártunk. Röviden ennyi.

2022.04.03 Dodi

A koncepcióban sok lehetőség rejlett. A szereplők tehetségesek. A film csak nem túl jó. Gyenge a tempó és a poénok laposak. Nagyszerű lehetett volna egy olyan átírással, ami valódi poénokat és frappánsabb párbeszédeket tartalmaz.

A filmet a Jurassic World: Dominion (2022) forgatása ihlette, amelyet a világjárvány idején forgattak, és amelynek színészei a forgatás alatt egy szállodában éltek együtt.Szerző: Hupka Adrián

(2022. 04. 08.)
OSCAR BÁCSI NEM MEGY HÁZHOZ
Annak, aki még nem látott hasonló mozit, vélhetően sokkal nagyobb élményt nyújthat a szatirikus hangvétel, a rutinosabb néző viszont olykor bele is pörgethet, mert nem marad le semmi fontosról. Több