A fogoly

A fogoly

The Captive
dulkap

Rosario Dawson

Matthew és Tina házassága tökéletes volt, mígnem egy nap váratlan tragédia történt: lányukat, Cassandrát elrabolták, a tetteseknek pedig soha nem akadtak a nyomára. Nyolc évvel később új remény tűnik fel: néhány detektív olyan nyomokra bukkan, melyek arra utalnak, a lány még mindig életben… Több

Rendező: Atom Egoyan
Forgatókönyvíró: Atom Egoyan, David Fraser
Ország: Kanada
Premier (HU): 2014.12.04.

2024.02.27 Sandor

Elég jó a sztori

Szokatlan a sok hó, de hisz Kanadában vagyunk. Az idősíkok mintha kicsit ügyetlenül lennének keverve, néha elvész benne az ember. Még szerencse, hogy a végén... ja, nem szpojlerezünk. A történet végig lekötött, és – szokás szerint – Reynolds megint jó.

2015.08.13 dulkap

Kicsit feleslegesnek éreztem az időben való ugrálásokat, főleg, hogy mindenféle rendszer nélkül. Talán a gyengébb forgatókönyvet próbálták ezzel feldobni. A film maga nem olyan rossz, csak olyan kusza és semmilyen. Két alakítást ki is tudnék emelni, ... Több

2016.08.06 babsy88

Nagyon vártam ezt a filmet, egy kicsit csalódtam, talán mert pont olyan volt, mint amilyet vártam. Közepesen izgalmas, néhol túlfeszült, lehetetlen befejezéssel.

2019.09.24 BoBamburg

Egész jó filmet lehetett volna csinálni belölle, alapvetően "hálás" témát dolgoz fel, minden adott egy kemény dráma-thriller kombóhoz. De ez nem sikerült a készítőknek, nagyrészt unalmas és vontatott a cselekmény, ami random ugrál az időben, aminek semmi értelme igazából.

2018.03.03 kevelin

Nekem nagyon tetszett. Végig vártam hogy mi lesz a lánnyal. Kicsit hajaz egy másik filmre nagyjából egy időben is készültek, de ennek ellenére bejött. Aki szereti a nem véres inkább gondolkodós feszült thrillereket annak ajánlom.

A kanadai rendező Atom Egoyan azt mondta, azért kellett északabbra költöztetniük a felvétel helyszíneit, mert Torontóban már nem számíthatnak "igazi" télre.Szerző: kázsé

A film első vetítése a kritikusoknak olyan rosszul sikerült, hogy a valódi bemutató előtt Atom Egoyan összehívta a színészeket, és azt mondta nekik, "ez nem úgy fog menni, ahogy gondoltuk". A Cannes-i bemutató végül mégis jól sikerült.Szerző: kázsé

Atom Egoyan és Ryan Reynolds első közös együttműködése.Szerző: kázsé

Atom Egoyan forgatókönyve megtörtént eseteken alapul.Szerző: kázsé

Értékelés: 5.5/10
(2015. 08. 05.)
Aranykalitka
Pitézésnek indul, rémálom lesz belőle. Ryan Reynolds 8 év után sem adja fel lánya keresését és úgy tűnik, igaza van. Több