A fogoly

The Captive

2024.02.27 Sandor

Elég jó a sztori

Szokatlan a sok hó, de hisz Kanadában vagyunk. Az idősíkok mintha kicsit ügyetlenül lennének keverve, néha elvész benne az ember. Még szerencse, hogy a végén... ja, nem szpojlerezünk. A történet végig lekötött, és – szokás szerint – Reynolds megint jó.

2015.08.13 dulkap

Kicsit feleslegesnek éreztem az időben való ugrálásokat, főleg, hogy mindenféle rendszer nélkül. Talán a gyengébb forgatókönyvet próbálták ezzel feldobni. A film maga nem olyan rossz, csak olyan kusza és semmilyen. Két alakítást ki is tudnék emelni, ... Több

2016.08.06 babsy88

Nagyon vártam ezt a filmet, egy kicsit csalódtam, talán mert pont olyan volt, mint amilyet vártam. Közepesen izgalmas, néhol túlfeszült, lehetetlen befejezéssel.

2019.09.24 BoBamburg

Egész jó filmet lehetett volna csinálni belölle, alapvetően "hálás" témát dolgoz fel, minden adott egy kemény dráma-thriller kombóhoz. De ez nem sikerült a készítőknek, nagyrészt unalmas és vontatott a cselekmény, ami random ugrál az időben, aminek semmi értelme igazából.

2018.03.03 kevelin

Nekem nagyon tetszett. Végig vártam hogy mi lesz a lánnyal. Kicsit hajaz egy másik filmre nagyjából egy időben is készültek, de ennek ellenére bejött. Aki szereti a nem véres inkább gondolkodós feszült thrillereket annak ajánlom.

2020.09.27 uniterra

A filmkeszitesnek megvannak a maga buktatoi. Ha filmes szemmel nez valaki egy filmet, nem ugyanazt latja mint egy sima nezo. A tortenet eredendoen jo, a forgatokonyv csapnivalo. A film vegeig latunk egy impotens rendorseget, ahol leginkabb hulyek dol... Több

2015.05.23 Curacao86

Enyhén szólva lassú a történet, ami egy idő után kicsit unalmassá is válhatna, de eléggé nyomasztó ahhoz, hogy fenn tartsa az érdeklődést. Az, hogy folyamatosan, de nem túl gyakran váltakozik benne a múlt és a jelen, közelítve a végkifejlethez, rávez... Több

2016.04.25 gazsika1978

Nekem nagyon tetszett ez a film, izgalmas volt , végig benne van a feszültség. Szerintem egyáltalán nem unalmas, a szereposztás is tökéletes, nincsenek sablonok, kötelező érzelmi pufogtatások, csak a rideg valóság. 5 csillag.

2015.06.05 Tomi

Kicsit csalódtam de azért a film elment. Mondani való van, ahogy buktató is van bőven a filmben de elhanyagolhatóak. Ryan Reynolds az egyik kedvenc színészem és az ilyen filmek miatt hiszem hogy tényleg van tehetsége :)

2015.11.16 Regi82

Nem éreztem izgalmat,eléggé untatott ez a film,a végét pedig nagyon összecsapták. Ez a folytonos ugrálás az időben elég idegesítő volt már a film végére. Egyedül a színészek érnek valamit,őket kedveltem.

2015.06.29 macikutya

Nagyon vártam a trailer alapján! Izgalmas, végig benne van a feszültség. Egy negatívuma a filmnek az időbeni ugrálás, ami nagyon idegesítő benne. Szerintem egy laza estén simán megnézhető film.

2015.06.01 Akodako

Nem lenne rossz film, mert a szori érdekes, jó a témaválasztás, de a színészi alakítás nekem amatőrnek tűnt, amitől az egész nem meggyőző. A színészektől jobb alakítást vártam, csalódás volt.

2015.06.30 bigi

Az ilyen témákból olyan jó filmet lehetett volna készíteni, de ez szörnyen hosszúra sikeredett, ami kicsit lehúzza nálam. Pedig a figyelmet sikerül végig fenntartani és elég izgalmas is. A szereposztás, és a színészi játék is oké, de nagyon hosszú.

2015.08.26 csongi888

Szerintem simán nézhető film. Annyi, hogy ez számomra, nem akciófilm, nem is thriller, hanem krími. Még ha a film besorolása mást is mutat. Ebből kifolyólag sok "izmos" jelenet nincs benne, úgyhogy aki egy vérbeli lerohanom megmentem lelövöm filmre számít, az csalódni fog.