Démonok között 2.

The Conjuring 2

2016.07.11 hejnekem

Remek horrorfilm, ami kiemelkedik napjaink ebben a stílusban alkotott filmjei közül. Sok régi stíluselem és hangulat megtalálható benne, ami igazán emlékezetessé teszi számomra. Izgalmas, félelmetes, ijesztő, és nagyon ajánlom!

2017.02.01 Hedy0809

Hát őszinte leszek,én az első rész után sokkal jobbra számítottam... Már félig el is felejtettem miről szólt,pedig az első totál beégett. Túlzásnak és eröltetettnek tűnt,mintha minden áron az első után akarna kapaszkodni,de sehogy sem megy...csalódtam.

2017.03.03 Acropolis

Izgalmas, tipikus horror film. Hozza azt amit a kategóriától elvártam. Végig fenntartja az izgalmat, magával ragadó és feszültséget árasztó, jól összerakott film hiteles színészi alakítással.

2016.06.30 veress75

Nagyon meglepett milyen jó munkát végzett James Wan ebben a folytatásban. Az elejétől fogva a képernyőre ragadt a figyelmem. Többször a torkomban dobogott a szívem, a smink és speciális effektek is őrületesek voltak.

2016.09.14 Zoe091

Nekem az első része jobban tetszett. Látványosabb is volt meg félelmetesebb is. De egyszer meglehet nézni. Félni nem féltem miközben néztem, de feszültséget azért generált, mikor nem tudtam mikor fog előjönni a démon.

2017.09.26 koba1996

Megint csak a legjobb az egészben, hogy valós történet alapján készült. Sajnos a régi ördögűzéses dolgokról annyira kevés maradt fenn, és annyira jó látni, hogy néhány bekezdést ezek közül filmek formájában visszaadnak nekünk. És főleg ilyen remek fi... Több

2016.06.13 Edeske

Jól sikerült horrorfilm, amin valóban lehet rettegni. Magával ragadó, cselekményes, végig izgalmas és figyelmet lekötő horrorfilm. Hozza azt amit elvártam a műfajtól.

2016.12.02 gubimari

Akinek tetszett a Démonok között, annak egészen biztosan a folytatás is tetszeni fog és nem érez majd csalódást. Én nem vagyok különösebben oda a démonos filmekért, de ennek ellenére egészen jó volt.

2017.02.23 időjós

Sok benne a jó jelenet, de összességében nézve eléggé vérszegény darab. Az első részhez képest mindenképp igaz ez. A történet egy nagy nulla, igazán nem szól semmiről.

2017.01.08 des.tiny59

Sokkal jobb is lehetett volna ami itt csak egy közepes szintet érdemel. Maradandót éppen nem alkottak ezzel a művel de nem is fog elfelejtődni egyhamar. Szerintem igen csak jól összehozták a filmet ezért be is került a kedvenceim közé és ajánlom minden szórakozni vágyó nézőnek. Második résznek azért megtette.

A film magáért beszél! :) Kötelező mű! A történet becsületesen tovább van göngyölítve, új lényeges információk látnak napvilágot, ezzel téve érthetőbbé a történetet.

2016.11.25 Topicica

Jó kis idegtépős horror, egy kicsit talán tényleg jobb volt, mint az első rész, bár nekem az első is bejött.

2021.11.11 Thirst0626

Szerintem az első rész jobban sikerült. Ez sem volt rossz. Bár ilyen minőségű filmek jönnének ebben a műfajban.

2016.10.23 Attila

Igazán jól sikerült horror hosszú ideje végre egy igazán feszkós horror!!