Démonok között 2.

The Conjuring 2

2020.10.12 jfruzsi97

Hozta az első rész szintjét. Nagyon tetszett ez is. Színészek remekül játsszák a szerepüket. Ijesztő részek is rendben voltak, még aki jobban bírja is 1-2 jelentnél biztosan megmoccant :D

2021.10.30 HanGa

Hátborzongató történet. Izgalmas és kiszámíthatatlan. Nem a megszokott, a témájában az egyik legjobb.

2019.07.08 Bizsu82

Az első része is tetszett a filmnek és ez sem okozott csalódást. Nem sablonos horror, hanem az átlaghoz képest színvonalasabb , egyedibb. Érdekes a sztorija.

2017.10.16 SzFa

Különösebben nem emlékezetes film, de egyszer megnézhető és akkor még élveztess is lehet. A történet a megszokott. A színészi játék kellőképpen kielégítő. Néha még félelmetes is.

2018.07.18 czerik

Egyik kedvenc horrorom. Nagyszerű színészek, jó történet. Az első rész jobban sikerült, de így is nyugodtan ajánlom mindenkinek.

2016.06.16 adamkatka

Az első rész is tetszett, de a második felülmúlta, mert még izgalmasabb és hátborzongatóbb. Nagyon jók a színészek, és a történet is jól fel van építve, bele tudja élni magát a néző. Érdemes megnézni.

2016.06.26 hell.l

Jó film, meg van benne az a kivárás, amely az első részben is megvolt, viszont az ennél jobban sikerült. Az öreg szellem nagyon jó lett benne, néhol már szórakoztató is:D

2016.10.21 vivikejencikelara

Maga a történet szépen kinyílik és azért kicsit ijesztő is. De vannak benne olyan jelenetek amin igazából nevetnem kellett. Az első rész egy két fokkal jobban sikeredett. Ez a második rész sokkal felejthetőbbre sikeredett mint az első része.

2017.08.14 czigler.nora

Én bevallom néha elvesztettem a fonalat, hogy most mégis mi történik, olyan gyorsan történtek az események. Ha jól látttam az itt szereplő démonnak is lesz saját filmje, kíváncsian várom

2018.11.09 iq.csabi

Számomra kevésbé tetszett, mint az első rész, de így is szórakoztató. Nagyon igényes film.

2016.10.07 a-arnold

Nem mondom, hogy nem jó film, szerintem hozza az első rész hangulatát is, de azt nem mondom, hogy végig feszült voltam a film alatt, inkább csak egy jóféle démonos film...

2016.10.26 jencike1985

Izgalmas ez biztos és foglalkoztat is hogy mi lesz a végén, de sajnos ahogy halad előre a történet lehet tudni hogy happy And lesz a vége. Vannak benne kicsit ijesztő dolgok de inkább vicces lett nem ijesztő. Az első rész kicsit jobb.

2020.10.19 Kanyi

elkepesztoen profi munka ha ra gondolok meg most is futkos a hideg a hatamon

2023.11.06 CsakEgyCsajszi

Hasonlóan az első részhez, mindenképpen ajánlatos megnézni. Nagyon jó horror, ajánlom mindenkinek, aki imád borzongani. Nagyon jó a színészi alakítás, nagyon jó a történet. Ha az első rész nekem 10/10, ez 9,5/10... hajszálnyival az első jobban tetszett.