Démonok között 2.

The Conjuring 2

2024.03.05 SzimikeésBéci

Nem kellett csalódni a folytatásban, abszolút hozta azt a színvonalat, mint az első résznél. Garantált itt is a félelem, illetve az izgalom. Aki még nem látta esetleg, mindenképp pótolja.

2021.07.12 Laca//Ho/rr/oR//

Minőségi folytatás, újra akcióban a Warren házaspár!!!

Sokszor nem úgy sikerül a 2. része egy adott filmnek, mint ahogyan azt elképzelték, és ritkán marad meg azon a szinten, mint a legelső. A horror műfajában már jól ismert James Wan most sem hazudtolta meg önmagát, és egy nagyszerű folytatást tett le a... Teljes kritika

Az első film nagyon nagyon tetszett....Tökéletesen eltalálták a szereplőket, és a történet is fantasztikus volt!Ijesztett, és elgondolkoztatott egyszerre....A második epizód egyenlőre csak kapaszkodik....A maga nemében fantasztikus, de sokat vesztett az újdonság érzéséből!!!

2020.10.27 elekm90

Szerintem nem üti meg az első rész szintjét, bár kétségkívül vannak benne iszonyat jól megcsinált jelenetek, például a "fotelos". Azt éreztem, hogy nem tett jót neki, hogy a készítők sokszorosan emelni akarták a tétet, egyszerre annyi démont zsúfoltak bele, hogy már vártam, mikor tűnik fel Matt Damon vagy Damon Wayans :)

2016.06.10 MMcFly2015

Szerintem ennek a filmnek nagyobb a füstje mint a lángja. Egy tökéletes előzetessel és látványos reklámokkal-képekkel promozták, az ,,év horrorját". Az tény, hogy igényesen van felépítve a bő két óra hossza, ugyan olyan stílusban bontakozik ki a tör... Több

2018.01.20 mamiéstöti2

Sokkal jobbra sikerült, mint az első rész. Remek helyszínek, izgalmas történet és a szereplők is sokkal valósághűbbek.

2018.12.07 harnas1207

Az egész Démonok között univerzum eddigi legjobb filmje. Van benne csavar és parázás is. Fura, hogy itt a gonosz félelmetesebb mint Az apácában. Nekem legjobban az jött be, hogy nem hülyék az áldozatok, hamar felismerik, hogy mivel állnak szemben. Ez... Több

2016.09.10 puffancshercegnő

Nem állítom, hogy jobb, mint az első, de ettől függetlenül ugyanannyira nézhető. Számomra ijesztő volt, végig feszültséggel teli, sokat izgultam rajta. Vera Farmiga-t jó volt nézni benne, nagyon jól áll neki ez a szerep. Ha lesz 3. rész, én megnézném ha ugyanígy ezekkel a szereplőkkel lene.

2018.04.20 TomÁcs

Furcsa, hogy egy horror filmet igényesre csinálnak meg, de itt ez a helyzet. Tetszett az alap története, sokat adtak a látványra is. Talán még jobb, mint az elődje.

2016.10.09 hsanya182

Szerintem is jobban sikerült az első résznél. Fokozatosan adagolja a feszültséget és a cselekményeket. Látványos és ijetsztő, jó kis szívdobbanások és rémálmok. Nem a kedvenceim az ilyesféle horrorfilmek, de azért ez elmegyős :P

2022.10.10 drg0602

Tökéletes, talán még az első résznél is jobb!

Tökéletes, talán még az első résznél is jobb! Ez a horrorfilm nagyon jó, sőt, tovább mennék, talán az egyik legjobb a maga kategóriájában. A színészi teljesítmények is nagyon jók. Az első rész is nagyon tökéletes volt, de valamiért nekem ez az alkotás jobban tetszik. A filmben végig érezhető a feszültség, mellette az elképesztő kísértés. Teli horrorszerű jelenetekkel, amely kiegészül a páratlan feszültséggel. Jó filmezett, elképesztő felszültséggel teli alkotás. Az első rész is nagyon jó, de ez páratlan és tökéletes. Igényes alkotás, amit nem szabad egy legyintéssel értékelni. Szuper jó, időtálló alkotás, amit többször is meglehet nézni. Imádom. Értékelés: 10/10

2020.11.03 Ildikó Bacskai

Igényes horror 2

A Démonok között 2. méltó folytatása az első résznek, mindenféle túlzás nélkül ijesztő és elgondolkodtató egyben. Én nagyon kedvelem a médium oknyomozó párt, remek karakterek és jó a színészválasztás is. Tetszik.

2016.10.27 MKristijan

Számomra sokkal nagyobb élmény volt az első résznél. Persze ezt moziban néztük, de történetileg tágabbnak hatott. Még több ilyet!

2019.02.18 Márton

Az apáca első megjelenése

Bár igaz hogy a Démonok között harmadik része még igencsak messze van (elméletileg 2020 szeptemberében várható) de addig is van bőven látni és megismerni való a James Wan által kreált démonok univerzumából, amit ha nem is Jason Blum producerrel karöl... Teljes kritika