Csillagainkban a hiba

The Fault in Our Stars

2015.05.31 Brigusz724

Nem vagyok nagy könyv rajongó, szóval nagyon örültem a film-változatnak. A filmről szerintem csak jót lehet mondani. Sokáig "tologattam" a megnézését, még úgy éreztem nem állok rá készen. Ma eljött az idő rá, és egyszerűen nem jutok szóhoz, a történe... Több

2015.02.21 oneminute

Vegyes érzelmeket keltett bennem, mert maga a helyzet nagyon megható, de ahogyan a történet zajlik, az helyenként igen furcsa. Nem tudtam azonosulni a filmmel, mondhatnám engem nem fogott meg.

2015.05.05 ocso

A történet azt tanította nekem, hogy minden mulandó és bármilyen hosszú vagy rövid életet élünk is a megélt pillanatok jelentik a legtöbbet. A főhősök a nehézségek ellenére is nevetni tudnak.

2017.05.29 Zoer8993

Ez a film valami csodálatos történetet tárt elénk egy olyat amiben tudjuk már az elején, hogy nem lesz belőle boldog végkifejlett. Ennek ellenére magával húz és elbűvöli a nézőt.

2015.10.01 AE1205SB

Csodálatos film, és nagyon jó adoptáció, mivel olvastam a könyvet, bátran mondhatom, hogy nagyon jól visszaadja. Kiváló színészek játszanak benne, Shailene Woodley alakítása nagyon tetszett.

2024.02.17 Zsolt Zsolt

Nagyon szép, megható film abból a szempontból is, hogy tudják, betegek és hamarosan vége az életüknek, mégis kihasználják az élet örömeit, amit csak lehet, rengeteg humorral.

2016.02.10 norbi0102

Ez a film valami hihetetlen volt. Szem nem marad szárazon mire elérünk a végére. Kicsit talán mi magunk is a film részesei leszünk és átérezzük min mehetnek keresztül a szereplők.

2017.06.03 Plisetsky

Olvastam könyvbe (előbb, mint a filmet megnéztem volna), ami kár volt, mert sokkal gyengécskébbre sikeredett. Próbáltam úgy nézni, mint hogy ne állandóan a könyvhöz hasonlítsam, így nagyjából, de csak épphogy felkószott 5/4-re. De a könyv akkor is szívszorítóbb volt! :D

2016.10.10 cinderella

Szívszorító történet. Már az elején lehet tudni, hogy ennek a filmnek nem lesz teljes happy endje. Szerintem nem csak tinédzsereknek való, felnőtteknek is érdemes megnézni, hiszen sokat lehet tanulni belőle a kitartásról és még sok egyéb dologról.

2015.01.28 a.edit63

Nagyon szép film, igazán megható és a színészek is nagyszerűek benne!

2017.02.19 clay00

Nekem annyira furcsa volt, hogy a Beavatott testvér párja után most szerelmeset játszanak. Beskatulyáztam őket... A film szomorú,nem bírtam sírás nélkül. Nehéz volt visszazökkeni utána a valóságba.

2017.01.23 valery

Van mondanivalója a filmnek és megfelelő hangulatban ez át is jön. Lassú mederben folynak a történések, kiszámítható a sztori, kicsit csöpögős, de a karakterek megfogtak és a befejezése is szép.

2015.07.14 prongs2001

Számtalanszor láttam már, de egyszer sem találtam benne eget rengető hibát. Látványos, izgalmas, felejthetetlen mestermű. Ha még nem láttad ezt a filmet, ajánlom, hogy mihamarabb pótold.

2015.04.25 adibandii

Úristen,ennél meghatóbb mégis romantikusabb filmet még nem láttam.Rengeteget sirtam rajta,Shailene Woodley és Ansel Elgort rememekül játszottak és John Greennek pedig köszönö,hogy megirta a könyvet.Felejthetetlen élmény volt a film és a könyv is.