Csillagainkban a hiba

The Fault in Our Stars

2024.03.23 Filmbarát73

Ez a film rendesen feladja a leckét a szerelemnek, betegségnek na és annak a nézőnek, aki megtekintve tud majd valamit kezdeni azzal az érzéssel, ami benne lezajlik... Belegondolva a fiú vagy lány szerepébe, nem egy könnyen emészthető kategória. Soka... Több

2017.02.19 ArpiHajdu és Réci

Minden egyes nap ajándék

Több John Green regényt olvastam már és mind olyanok, amelyek megfilmesítésre érdemesek. A Csillagainkban a hiba és a Papírvárosok esetében már láthattuk is a végeredményt (de ott van még pl. a Will&Will is, szerintem nem kell sokat várni, hogy azt a... Teljes kritika

2021.03.03 Eastern79

Halálos szerelem

A halálról nehéz befogadható módon írni vagy filmet készíteni, hiszen a nyugati kultúra tabuként kezeli a témát. A John Green könyvéből készült alkotás mégis elérte nálam azt, amit sok más hasonló témájú film nem: végignéztem. Shailene Woodley alakítása bájos és hiteles, Ansel Elgorttal pedig remekül működik köztük a kémia, hiszen nem árulok el nagy titkot, hogy a drámai vonal ellenére egy romantikus tinifilmmel van dolgunk. Azonban nem kell megijedni, mert korántsem a szokásos, giccsbe fulladt katyvaszról van szó, hanem egy nagyon is érett és felkavaró alkotásról. Remek párbeszédek, nagyszerű alakítások jellemzik a történetet, és rengeteg morális kérdés kerül megválaszolásra mind a szülő-gyermek viszonyokkal kapcsolatban, mind pedig a szerelem kontra halálos betegség vonatkozásában, szóval nem árt zsebkendőt előkészíteni, mert ez a film néhol nagyon-nagyon szívbemarkoló. Ráadásként Willam Dafoe is feltűnik egy meglehetősen érdekes karakter képében. Elgondolkodtató, szép film, egy esős délutánon kitűnő időtöltés.

2018.01.04 Shelby07

Nem volt rossz, maga a történet sajnos már eléggé elcsépelt. Beteg az egyik fél, de beleszeret a másikba és ott az a bizonyos "de mi lesz akkor így". Maga a megvalósítás és a színészi alakítás is jó volt, egy délutáni kis filmnézésre megfelel, de semmi több.

2017.04.11 indingo

Tetszett a film, annak ellenére, hogy nem az a tipikus sztori. Az élet nem fenékig tejfel. Nem minden sikerült úgy, ahogy a szereplők elképzelték. Szomorú filmről van szó, kell hozzá egy hangulat.

2015.05.06 ZeroHero

Csodálatos, igazi léleksimogató filmalkotás.....az utóbbi idők egyik legjobbja...be is került nálam a kedvenc filmek közé... Számomra azt üzeni a film, hogy mindegy, hogy az ember 14 vagy 60 évet él a lényeg, hogy az életét mennyi tartalommal tölti ... Több

2017.07.11 Deku

Nem vagyok a romantika és az ilyen túlzottan érzelmes filmek híve. Viszont ezt mindenkinek érdemes megnéznie mert eszméletlen mélyen megérintett. Könnyek nélkül szerintem ki se lehet bírni.

2019.03.22 dailyfilmsan

Nekem ez lehangoló volt és kicsit úgy éreztem, nem is eléggé egyedi. Fogták a szerelmes történetek sablonját lecsupaszítva és aggattak rá szélsőségeket. Legyen rákos a szerelmespár, rakjunk egy szélsőséges könyvet a középpontba, hogy utazzanak. Szakí... Több

2018.04.06 Szilonka

A két főszereplőnek nem ez első közös filmje. Igazi pityergős film. Remek karakterek voltak benne. Egy fiatalokról szóló film, ahol sajnos nincs jövője a kapcsolatuknak.

2016.01.26 MP170506

Nagyon jól sikerült film, én olvastam a könyvet is, de szerencsére nem kellett csalódnom a filmben. Megható romantikus film és a színészek is jól játszanak!

2017.11.01 Bazzzsi

Nekem az tetszett a filmben, hogy nem egy ember állt a középpontban, nem egy szereplő útját követhettük végig. Volt a csaj, a pasi, meg a vak gyerek is. Szimatikus történet.

2019.05.12 Ms. Akárki

Nagyon szép romantikus film volt, de számomra valahogy a könyv sokkal érzékletesebb volt. Jó volt a szereplőválogatás, de a csajszit valahogy teljesen másmilyennek gondoltam a könyv alapján. Szép és egyben szomorú szerelmi történet.

2016.09.11 puffancshercegnő

Tiniknek való romantikus dráma. Jó a történet, érdekes hogy ilyen témával foglalkoznak tiniknek szánt filmben. Egykét részt meg is könnyezhet az ember. Tanulságos is, érdemes elgondolkodni a film mondanivalóján, még ha nem is tinik vagyunk akkor is

2023.01.20 drg0602

Elég szomorú alkotás, romantikába ágyazva, szuper színészi teljesítményekkel megspékelve. Érdekes, jó történet, amely olykor vicces, drámai, és szomorú is tud lenni. Számomra egy tökéletes alkotás. A vége tényleg nagyon szomorú, de hát milyen is legyen egy dráma. Többször nézős. Értékelés: 10/10