Csillagainkban a hiba

The Fault in Our Stars

2018.10.21 Csillagpor

A regény nagyon tetszett, így hálisten a filmben sem csalódtam. A két fő karakter keserédes drámáját és szerelmi szálát követhetjük viszont, ahogy kűzdenek. Nagyon szomorú de szép történet. Hazel Grace (Shailene Woodley) és Gus (Ansel Elgort) tökéletesek voltak a szerepekre. Imádtam a játékuk minden percét.

2015.02.11 Zsceeeka

Kissé tinis, kissé nyálas, de sokkal kevésbé attól, hogy zavaró legyen. Szórakoztató, néhol bölcs gondolatokkal. A fiataloknak szóló filmek közül abszolút kiemelkedik.

2020.10.14 belavagyok

John Green könyvei mindig nagyon megkapóak. A történetek nincsenek túlbonyolítva, érzelmesek és fájdalmasak.

2015.05.20 ANdraS

Dráma, elsősorban tinédzsereknek készithették szerintem, mert a karakterek túl egyszerűeknek tűntek számomra. Mindenesetre a filmet az ember végignézi, igaz, a vége kissé várható volt, de ez ilyen filmeknél nem is baj. Elején kicsit hozzákel szokni a film fekete humorához, de aztán végéig megnézhető.

2021.12.26 Eszter 79

Szomorú, de szép film a szerelemről.

2016.08.21 Timike

Több hasonló ilyen filmet láttam, nem volt rossz, végig fenntartja a figyelmet, de nem kiemelkedő. Egyszer nézős.

2020.09.13 szoljhozzam

Megrázó és elgondolkodtató történet arról, hogy milyen kicsi is az ember. Az élet múlandó minden percet ki kell használni arra, hogy igazán éljünk.

2015.06.15 emesejuhasz

Akkora volt a felhajtás, hogy sokkal jobbra számítottam, nekem csalódás volt Könyvbe vizsont sokkal jobb

2015.09.29 Loborg

Tetszett a film , bár néhol sikerült túlontúl érzelgősre venni a figurát , de ez mégiscsak egy romantikus dráma , és hát ugye fiatal szerelmesekről van szó...

2017.01.20 Olivér Rózsa

Tinédzser dráma. Szomorú a film meg lehet sírni rajta, de nem eredeti sok ilyen hasonló film van ahol hasonló helyzetben vannak a szereplők. Nem mondanám kiemelkedő filmnek. 3,5 csillagot adnék ha lehetne.

2016.02.28 H.a.n.n.a

Igazán szomorú, de mégis romantikus alkotás. A történet szívbemarkoló, de sajnos ilyen az élet. Kiválóak a főszereplők, de kiemelném a vak fiú Nat Wolff karakterét is szerintem kiváló alakítást nyújtott.

2015.05.29 Evcsi95

A könyv olvasása után láttam a filmet. A két színész jól visszaadta az érzelmeket, de furcsa volt őket testvérek után most szerelmeseknek látni őket. Mikor elkezdődik a film, az ember azt hinné, hogy tudja, hogy mi lesz a végkimenetel, de jön egy szívfacsaró fordulat és minden oda.

2017.12.30 authorgirlll

Magával ragadó film egy magával ragadó könyv után. Remek kivitelezés és csodálatos helyszínek. Tipikus síros film de addig is rengeteg nevetés és csodás jelenet vár ránk.

2016.06.23 wooderman

Fantasztikusan elkészített remekmű,csodálatos,nagyon megható történet. Érzelmekkel telített, igazán elgondolkodtató,hogy a szerelem mennyi mindenen átsegít.