Akasztófa

Akasztófa

The Gallows

Húsz évvel egy szörnyű balesetet követően, mely egy iskolai színdarab során történt, az iskola diákjai megpróbálják feltámasztani a megbukott műsort az eredeti, tragikus bemutató évfordulóján. Azonban csakhamar rádöbbennek, hogy vannak dolgok, melyeket jobb nem bolygatni.

(hp)

Premier (HU): 2015.07.09.

2021.07.01 Kósa Bence

Majdnem felakasztottam magam. Az élő példa, hogy egy amatőr filmért is fizetni kell. Eredetileg ez egy baráti társaság filmje volt. A stúdió viszont felfigyelt rá, hogy aztán a moziba küldjék. Sajnos én balga a filmet az átkozott moziban néztem. Nem ... Több

2016.08.06 mamiéstöti2

Az ilyen filmeket mindig úgy harangozzák be, hogy a leg..... horror stb. Én néha-néha beleesek abba a hibába hogy bedőlök, de ez nem az a szint. Semmi jót nem tudok írni róla, szapulásnak meg ez is megteszi.

2016.01.31 moov18

Ezt miért kellett elkészíteni???

Te jó ég! Fogj egy kamerát, szedj össze néhány gimis srácot, és készítsd el álmaid filmjét! Körülbelül ez lehetett a recept, ennél a filmnél. Éreztem, hogy nem az egyik kedvenc filmem lesz, de gondoltam egy próbát megér. Először is, a szereplők valam... Teljes kritika

2017.08.27 T.Andras

A kézi kamerás filmek mindig különös hangulatot árasztanak, egy burkot képeznek önmaguk és a néző köré. Ez alkalommal azonban ez a burok kevés volt ahhoz, hogy jól szórakozzak, ugyanis meglehetősen gyenge filmet kaptam.

2015.07.28 Fildi

Irtó rossz film. Izgalomra, borzongásra vágytam, ehelyett egy nagyon kezdő, unalmas, semmiről sem szóló filmet kaptam. Nem érdemes időt pazarolni rá! Nulla

(2015. 07. 27.)
Megérdemlitek, ostobák!
A talált videós (found footage) műfaj önmagában rémesen sok butaságot feltételez a főszereplőkről, de ha még alapjáraton is ostobák a karakterek, azon már minden józan gondolkodású ember felhúzza az agyát. Főképp ezért élvezhetetlen az Akasztófa. Több