Minden idők legelképesztőbb sörfuvarja

Minden idők legelképesztőbb sörfuvarja

The Greatest Beer Run Ever

Russell Crowe
Zac Efron

Egy férfi története, aki 1967-ben elhagyja New Yorkot, hogy sört vigyen gyerekkori haverjainak a hadseregben, miközben azok Vietnamban harcolnak.

(Hupka Adrián)

Rendező: Peter Farrelly
Premier: 2022.09.01. | Apple TV+ (2022.09.30.)

2024.01.25 Török389133

Az első fele nagyon unalmas, de a második fele már nem rossz. Egyszer meg lehet nézni.

2023.09.10 Lóri Ádámcsik

Kicsit hosszúra sikeredett, de van mondanivalója!

2024.01.21 ospir

Pihentagyú komédia, több az unalmas, mint izgalmas.

Háborús komédia, ami elég gyengére sikerült. A sztori bekeményedik, de nem esünk tőle hasra, még a gladiátorunk sem adja bele az apait, egy igazi idétlenkedés, aminek a mondanivalója tipikus amerikai agynak való. Bánom az időt, ami ráment.

2022.09.29 Gulyware

Már a cím is elég volt ahhoz, hogy megnézzem ezt a filmet. Bár nem erre számítottam egy ilyen címmel, de eléggé lenyűgöző volt. Zach Effron jól hozta a figurát.

2022.09.25 googk

Nem a legjobb film, és néhány területen még lehetne rajta finomítani, de összességében egy igazán élvezetes és emlékezetes produkció.

(2022. 10. 02.)
Fogd meg a söröm!
A Minden idők legelképesztőbb sörfuvarja arról mesél, hogy mi történik, amikor valaki lehetőséget kap arra, hogy betekintsen a híradások, az ideológiák, a politikai pamfletek és a kocsmai viták mögé, hogy a saját szemével láthassa a valóságot. Hogy a patrióta küzdelem valójában rohanás az életedért egy elképzelhetetlenül mocskos vérfürdőben. Hogy a... Több