A legnagyobb showman

The Greatest Showman

2018.01.21 czardora

Szkeptikusan mentem a moziba megnézni, de minden persze aranyat ér. Igazán megérdemelte volna Hugh a Golden Globe-ot! A zenék fülbemászóak, a hideg kirázza tőlük az embert jó értelemben. A története is remek. Szemlélteti , hogy minden ember egyenértékű.

2019.06.18 Zsolti01

Jobbra számítottam a kritikák alapján. A zenék sem voltak olyan jók, mint gondoltam. A történetet jobban is megírhatták volna, egyszer nézhető, de többször ingyen sem ülnék be rá.

2018.01.04 Zsófi Várhalmi

Nagyon tetszett a film, mind látványilag, mind pedig a zenei hatásokat és a hangulatát tekintve maximálisan elégedett voltam, könnyed kikapcsolódás. Nagyszerű élmény!

2018.04.27 Csicsi88

Mielőtt elkezdtem nézni olvastam, hogy életrajzi dráma. Viszont nem tudtam hogy musical is.Meglepődtem, de nagyon szép történet nagyon jó zenékkel. Érdemes megnézni, tele remek dallamokkal és hangokkal.

2018.07.07 darkangel1231

Az első perctől fogva csodálattal figyeltem a történteket. Nem számítottam ilyen jó filmre, még akkor sem, ha szeretem a musicaleket. Nagyon jó volt nézni, ahogy Barnum megálmod valamit, és véghez is viszi a semmiből. Nagyon örültem, amikor beindult ... Több

2019.12.31 DóRi

Egyetértek az előttem szólóval, tényleg középszerű film lett, pedig egy ilyen stábtól akár egy potenciális Oscar-esélyest is vártam volna, de egy elsőfilmes rendezőtől, fogjuk rá.

2018.01.02 ComptonBene

Vége az X-men filmeknek, és ennyi kifújt? Mihez kezd most MR Jackman? Hát a jól bevált tuti recepthez, a musical. Neki fekszik nagyon, csak most ez nagyon mellément.

2018.01.12 zelmaci

Elég megosztó lesz a véleményem. Az eredeti P. T. Barnum sztori nem egészen így néz ki, ezt nem igazán sikerült összehozni. Maga a film jó lett de tele van nem oda illő, vagy hiányzó motívumokkal.

2018.01.04 Metallothioneinek

Fantasztikus! Egyszerűen felemelő: látványa és persze a zene! Már vagy százszor meghallgattam a Million Dreams és a Never Enough című dalt! Aki igazán felemelő és szívet melengető filmet akar nézni, az ezt válassza!

2018.04.21 Fruzsina Sinka

Ez egy nagyon szép és kedves családi film. Először féltem, hogy a zenek miatt esetleg egy béna musical lesz, de baromi jók benne. Kedves film az elfogadásról, és hogy mindenki más.

2018.01.04 Móni

Csodálatos történet, fülbemászó dallamok, lélegzetelállító történet. Zac Efron végre megint jó szerepben. Hugh Jackman pedig mindig fantasztikus, nem is tudok olyan filmet, amiben nem nyújtott remek alakítást. Fantasztikus.

2018.11.23 jerrycomovie

Kipattintotta a szemem...

Ez volt az a film, aminél azt hittem, simán bealszom rajta a munka után, de kipattant a szemem az első negyedórában és az év egyik legjobb filmélménye lett számomra.

2017.12.29 shinijimmy

Régivágású musical, amit azért már sikerült korábban meghaladni. Nekem például a La La Land sokkal jobban tetszett (ezt indigonak címezem). Látványra szép, csak ez az az édesség, ami nagyon szépen van csomagolva, aztán kiderül, hogy mégsem olyan az íze, amilyenre számítasz. Egyszer nézhető.

2017.12.30 Pezzthings

Élvezetes és látványos musical fülbemászó zenékkel és csodás koreográfiákkal. Nem bántam meg, hogy 2017-et ezzel a filmmel zártam a mozizás terén.