A legnagyobb showman

The Greatest Showman

2019.02.03 Timcsi

Megkapó a látványvilága és a zenék pedig varázslatosak. A története is érdekes, bár kiszámítható.

2021.08.17 KCintia

Fantassztikus

A történet és a helyszín remek. A színészi alakítások nagyon jók voltak , illetve mindenkire frankón illet a szereposztás. A dalokat imádtam egytől-egyig. A mondanivaló is ebben a mai világban eléggé fontos volt.

2018.07.24 felicity

Alapjába véve nem szeretem a zenés filmeket, mégis ez a kedvencem lett :)

2018.10.14 Csillagpor

Imádtam. Klasszikus de mégis valahogy más. A másságot ünneplő musical. Nagyon jó a zene a történet. Sodró lendületű. Hugh Jackman hangját évek óta imádom, Zendaya pedig egyszerűen csodálatos volt benne. Mindenképpen ajánlom aki szereti a szerelmi musicalaket.

2020.10.15 belavagyok

Izgalmas téma a cirkusz világa és a musical összemosása és hogy ez egy igaz történet az még érdekesebbé teszi. Szuper dalok és legvégsőkig izgalmas történettel.

2018.07.17 czerik

Nem rossz film, bár elég feledhető hiába a nagy neveknek.

2018.04.17 Murphyyy

Minden ember egyenlő. Ezt szemlélteti ez a film is, és nagyon jól is teszi. Picit féltem az éneklésektől, de be kell vallanom, imádtam.Tátott szájjal néztem a filmet, és követtem a koreográfiákat. Szerintem ez egy nagyon szép film, és talán picit húz... Több

2019.02.20 Vágottszemű

Nekem nem tetszett. Nem értem miért ilyen felkapott és, hogy miért van ilyen jó értékelése. A története nekem nem tetszik. Szerintem ne nézzétek meg ezt a filmet.

2018.01.05 Vitya

Annak ellenére hogy nem vagyok oda a zenés műfajért és a barátnőm vett rá hogy nézzük meg, nagyon nagy pozitív csalódás volt a film. Rettentően élveztem mind a látványt, mind a zenéjét! A várakozásaimat felülmúlta! Különleges hangulatú, egyáltalán nem sablonfilm.

2018.01.04 schvarz

Képi világát, zenéjét tekintve is kiválóra sikerült a film. Nagyon is látványos és szórakoztató, egy percig sem unatkoztunk rajta. A színészek alakítása profi. Igazi élmény volt!

2018.01.04 edessszilvia

Látványilag, a koreográfiát és a hangzást és a zenei aláfestés tekintve tökéletes film, tökéletes musical, szívesen nézem bármikor újra mert feldob és kikapcsol könnyed stílusával.

2018.07.06 oneminute

Moziban láttam eredeti nyelven. Fantasztikus film nagyszerű látványelemekkel és még annál is jobb zenékkel.

2018.09.09 Mithrel

Ez az a film, ami ténylegesen, szó szerint zseniális! Imádtam a látványt, a karaktereket - hiszen reálisak és esendőek voltak - meg úgy általában mindent. A dalokat még mindig folyamatosan hallgatom, és fogom is még egy darabig, egyszerűen nem hagyjá... Több

2018.01.08 FarZoo

Látványos, színvonalas életrajzi film. Még annak is igazi kikapcsolódás lehet aki nincs oda a műfajért, mert nagyon érdekes feldolgozásban adja elő a történetet. Zenéje fülbemászó, szórakoztató, a színészek alakítása profi. Igazán jól összerakott film!